Obozy żeglarskie 2020

Wakacje są idealnym czasem na obóz żeglarski, niezależnie od tego czy będzie to już któryś z rzędu, czy dopiero pierwszy w życiu. Żeglarstwo na Mazurach to atrakcyjna forma spędzania wolnego czasu, która może przynieść same korzyści.

 

Młodzieżowe obozy z patentem pozwalają nabyć lub podnieść zdobyte już umiejętności żeglarskie, pogłębić wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz wyćwiczyć wiele manewrów łodzią.

Zarezerwuj obóz żeglarski!

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2020 → Zarezerwuj do 31.01.2020 i odbierz 10% rabatu w ofercie First Minute
na wszystkie terminy!!!

Letni obóz żeglarski dla dzieci, młodzieży i studentów

Letnie żeglowanie na Mazurach to idealny sposób na udane wakacje dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy również wakacyjne rejsy dla studentów i osób dorosłych, które łączymy z kursami żeglarskimi. Imprezy te organizujemy już od wielu lat i niezmiennie, jak co roku, cieszą się one ogromną popularnością niezależnie od wieku uczestników.

obozy żeglarskie

Obóz z patentem żeglarskim na Mazurach

Mazurski obóz prowadzony przez Szkołę Żeglarstwa PuntoVita, to gwarancja świetnej zabawy, przeżycia niezapomnianej przygody oraz zdobycia doświadczenia, które jest niezbędne aby zdać egzamin i zdobyć uprawnienia na patent żeglarski.

Zobacz, co zabrać na obóz żeglarski?

Mazurskie kursy na patent żeglarza jachtowego

obóz szkoleniowe na patent żeglarza jachtowego dla młodzieży - mazury
Wędrowny obóz szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego dla młodzieży (14 dni) »

Uczestnicy: młodzież 14-17 lat
Cena obozu: 2.290 zł/os.

  

rejs szkoleniowy na Mazurach - jachty 7,5 m bez uprawnień
Rejs szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego dla dorosłych (7 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli
Cena rejsu: od 1.290 zł – do 1.490 zł/os.

 

Rejsy żeglarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych są zawsze bardzo starannie przygotowywane, nie tylko pod względem ilości atrakcji, ale także, jeśli chodzi o ich poziom merytoryczny. Zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która sprawuje opiekę nad młodzieżą, jak również ją szkoli. Dzięki temu, każdy kto zapisze się na nasz obóz żeglarski poprzez zabawę i rozrywkę pozna wiele praktycznych zasad, które są niezbędne podczas samodzielnych rejsów po Mazurach.

młodzieżowe obozy żeglarskie na Mazurach

Zapraszamy na młodzieżowe obozy z patentem 2018 i wszystkich, którzy chcieliby poznać smak jachtingu oraz zdobyć w tym zakresie niezbędną wiedzę. Zapraszamy również tych, którzy przygotowują się do egzaminów na patent żeglarza jachtowego. Nasze rejsy to idealny sposób na powtórkę wiedzy teoretycznej oraz przećwiczenie manewrów w praktyce.

Zarezerwuj obóz żeglarski!

Zadzwoń: 501 177 487

Galeria najlepszych zdjęć z obozów Szkoły PuntoVita

Zarezerwuj obóz żeglarski!

Zadzwoń: 501 177 487

Print Friendly, PDF & Email