Obozy żeglarskie

Wakacje są idealnym czasem na obozy żeglarskie, niezależnie od tego czy będzie to już któryś z rzędu, czy dopiero pierwszy w życiu. Każdego roku opływamy całe Mazury wzdłuż i wszerz odkrywając dzikie zakątki w Krainie Wielkich Jezior i smakując żeglarskich atrakcji. Większość członków naszej załogi po przeżyciu wakacyjnych przygód na jachtach – łapie żeglarskiego bakcyla i wraca do nas co rok. Chcesz, aby zwykły na pozór obóz żeglarski stał się najlepszym z wszystkich dotychczasowych wakacyjnych wyjazdów? Dołącz do naszej załogi PuntoVita.

Oferta na Mazurach – wybierz grupę wiekową:

 

Obozy z patentem żeglarskim na Mazurach

Mazurski obóz prowadzony przez Szkołę Żeglarstwa PuntoVita, to gwarancja świetnej zabawy, przeżycia niezapomnianej przygody oraz zdobycia doświadczenia, które jest niezbędne aby zdać egzamin i zdobyć uprawnienia na patent żeglarski.

obóz szkoleniowe na patent żeglarza jachtowego dla młodzieży - mazury
Wędrowny obóz szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego dla młodzieży (14 dni) »

Uczestnicy: młodzież 14-17 lat
Cena obozu: od 3.290 zł/os.

  

rejs szkoleniowy na Mazurach - jachty 7,5 m bez uprawnień
Rejs szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego dla dorosłych (7 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli
Cena rejsu: od 1.990 zł – do 2.390 zł/os.

 

Zobacz, co zabrać na obóz żeglarski?

Rejs to atrakcyjna forma spędzania wolnego czasu, która może przynieść same korzyści.

Kolonie i obozy z PuntoVitą pozwalają:

  • odkryć swoją pasję
  • opłynąć całe Mazury
  • poznać nowych ludzi w realnym świecie
  • nauczyć się dyscypliny i poszanowania dla przyrody
  • odbyć przeróżne kursy i szkolenia żeglarskie w korzystnym stosunku (cena / jakość)
  • oderwać się od smartfona

Rejsy uczą życia. Na każdym obozie żeglarska atmosfera i przygoda gwarantowana! 

Kto chociaż spędził jeden dzień na jachcie, ten wie o czym mowa! Życie na pokładzie jachtu śródlądowego jest inne od codzienności. Przygotowywanie śniadania, kuchnia jachtowa, manewry portowe, sprzęt żeglarski, podziwianie krajobrazu, zabawy na wodzie, nagłe załamania pogody, żerujące ryby wyskakujące nad powierzchnię wody, odkrywanie dzikich miejsc i wysp na Mazurach, wypoczynek przy ognisku + kiełbaski czy zabawy do późnego wieczora.

Dużo by pisać, obozy żeglarskie po prostu trzeba przeżyć! Żagle + Mazury – połączenie idealne!

Decydując się na nasze obozy możesz odbyć patent żeglarza jachtowego i zostać samodzielnym żeglarzem. Nauka żeglowania na obozach jest pozbawiona stresu. 11 letnie doświadczenie pozwoliło nam opracować skuteczny program szkoleniowy. Uczymy poprzez wiele praktycznych zajęć i czynności żeglarskich. Wielu naszych kursantów staję się później Nauczycielami Żeglarstwa PZŻ, dołączając do grona profesjonalnych instruktorów w naszej szkole PuntoVita. Nasza kadra każdego roku szkoli ponad 200 nowych adeptów żeglarstwa. Kto wie, może ten jeden rejs sprawi, że jachting stanie się Twoim sposobem na życie.

Młodzieżowe obozy z patentem żeglarskim pozwalają nabyć lub podnieść zdobyte już umiejętności żeglarskie, pogłębić wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz wyćwiczyć wiele manewrów łodzią.

Zarezerwuj obóz żeglarski!

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Letni obóz żeglarski dla dzieci, młodzieży i studentów

Letnie mazurskie żeglowanie to idealny sposób na udane wakacje dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy również wakacyjne rejsy dla studentów i osób dorosłych, które łączymy z kursami żeglarskimi. Obozy organizujemy już od 2009 roku i niezmiennie, jak co roku, cieszą się one ogromną popularnością niezależnie od wieku uczestników.

obozy żeglarskie

Rejsy żeglarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych są zawsze bardzo starannie przygotowywane, nie tylko pod względem ilości atrakcji, ale także, jeśli chodzi o ich poziom merytoryczny. Zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która sprawuje opiekę nad młodzieżą, jak również ją szkoli. Dzięki temu, każdy kto zapisze się na nasz obóz żeglarski poprzez zabawę i rozrywkę pozna wiele praktycznych zasad, które są niezbędne podczas samodzielnych rejsów po Mazurach.

młodzieżowe obozy żeglarskie na Mazurach

Zapraszamy na młodzieżowe obozy z patentem wszystkich, którzy chcieliby poznać smak jachtingu oraz zdobyć w tym zakresie niezbędną wiedzę. Zapraszamy również tych, którzy przygotowują się do egzaminów na patent żeglarza jachtowego i chcą zwiedzić całe Mazury. Nasze obozy to idealny sposób na powtórkę wiedzy teoretycznej oraz przećwiczenie manewrów jachtem w praktyce. Nasze imprezy to żeglarstwo i bezpieczeństwo, które jest naszym priorytetem.  Zapraszamy na wakacje pod żaglami od świtu do zachodu słońca. 

Zarezerwuj obóz żeglarski!

Zadzwoń: 501 177 487

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Galeria najlepszych zdjęć z obozów Szkoły PuntoVita

 

Print Friendly, PDF & Email