Rejsy po Mazurach 2021

Organizowane przez nas rejsy po Mazurach nie mają tajemnic. Nasza szkoła żeglarstwa PuntoVita zaprasza na wędrowne rejsy turystyczne, a także rejsy szkoleniowe i rodzinne w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Wędrując z nami po szlaku możesz odbyć kurs żeglarski na stopień żeglarza jachtowego i zdać egzamin na patent żeglarski. Decydując się na rejsy turystyczne, zrealizujemy bogaty program „żeglarsko – integracyjny”, ale również znajdujemy czas na realizacje elementów szkolenia. Podczas naszych rejsów możesz doszkolić się i utrwalić swoje umiejętności żeglarskie. Dołącz do naszej załogi!

Niezapomniany rejs – Mazury czekają na Ciebie

Rejsy na Mazurach w letnie, wakacyjne dni to prawdziwa przyjemność. Nasza oferta jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Szkoła żeglarstwa PuntoVita organizuje rejsy po Mazurach dla najmłodszych dzieci, młodzieży, studentów, dorosłych. Rezerwując więc konkretną imprezę na pewno znajdziesz się w odpowiedniej grupie wiekowej.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2021 → Zarezerwuj do 30.11.2020 i odbierz 15% zniżki FIRST MINUTE!

Indywidualne rejsy po Mazurach na życzenie to oferty skierowane do grup, rodzin lub klientów indywidualnych. Oferty przygotowujemy specjalnie dla klienta, dobierając odpowiedni jacht, port, termin i program rejsu w zależności od potrzeb.

Oferta – Rejsy – Mazury

Zapoznaj się z naszą ofertą. Wybierz rejsy dla siebie, Twoich przyjaciół i bliskich. Zobacz, ile kosztuje wakacyjny rejs jachtem po Mazurach? Sprawdź ceny!

obóz szkoleniowe na patent żeglarza jachtowego dla młodzieży - mazury
Wędrowny obóz szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego dla młodzieży (14 dni) »

Uczestnicy: młodzież 14-17 lat
Cena obozu: 2.490 zł/os.

 

turystyczny obóz żeglarski dla młodzieży na Mazurach
Wędrowny obóz turystyczny dla młodzieży (14 dni) »

Uczestnicy: 11-13 lat oraz młodzież 14-17 lat
Cena rejsu: 2.490 zł/os.

 

rejs szkoleniowy na Mazurach - jachty 7,5 m bez uprawnień
Rejs szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego dla dorosłych (7 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli
Cena rejsu: od 1.390 zł – do 1.650 zł/os.

 

rejsy na Mazurach dla rodzin i grup
Rejsy na Mazurach dla rodzin, grup oraz na życzenie (7 lub 14 dni) »

Uczestnicy: rodziny, grupy, osoby indywidualne
Cena rejsu: od 5.900 zł – do 9.900 zł za cały jacht.

  

rejs żeglarski dla młodzieży szkolnej - wycieczka Mazury
Wycieczka szkolna – rejs żeglarski (5 dni) – propozycja »

Uczestnicy: młodzież szkolna (11-17lat), grupy od 15 osób
Cena rejsu: ok. 790 zł/os.

 

Jeśli zapragniesz zasmakować żeglarstwa ze swoimi przyjaciółmi ze szkoły, wybierz rejsy z PuntoVitą. Nasze usługi dotyczą także organizacji żeglarskich wycieczek szkolnych – „Błękitne Szkoły” w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. W wybranym przez Was terminie tworzymy program imprezy dla grupy uwzględniający Wasze potrzeby i życzenia. Kiedy słońce już świeci, a wszyscy siedzą jeszcze w ławkach szkolnych my zapraszamy do niebieskiej szkoły pod żaglami i rejsy pełne przygód na wodach mazurskich.

Zarezerwuj termin na wybrany rejs!

Zadzwoń: 501 177 487

 
Print Friendly, PDF & Email