Żeglarskie wycieczki turystyczne dla szkół na Mazurach

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich może być wyjątkową alternatywą dla wielkich, zatłoczonych turystycznych miast. Być może zamiast na kolejną objazdówkę warto tym razem zabrać swoich wychowanków na żeglarską wycieczkę szkolną albo błękitną szkołę?

żeglarskie wycieczki turystyczne dla dzieci

Zapisz się!

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Przeżyj prawdziwą przygodę w trakcie wycieczki żeglarskiej

Oferta wycieczek żeglarskich przygotowana dla dzieci i młodzieży szkolnej jest szansą nie tylko na prawdziwy wypoczynek, ale także na początek wielkiej przygody z żeglarstwem i turystyką.

Wycieczka żeglarska to wyjątkowa szansa na poznanie jednego z najpiękniejszych rejonów Polski. Rejs ma charakter wędrowny, a uczestnicy przez kilka dni mieszkają na komfortowych pokładach turystycznych jachtów.

Przemierzając jeziora, każdego dnia odwiedzając nowe przystanie młodzież ma szansę poznać samych siebie w zupełnie innej niż na co dzień scenerii. Nawet krótki, kilkudniowy rejs turystyczny to niezwykłe doświadczenie współpracy, bardzo cenne dla dzieci i młodzieży. W trakcie wycieczki uczestnicy aktywnie biorą udział w wyjątkowym życiu jachtowym, które – choć nie raz wymagające – bardzo dużo uczy.

wycieczka żeglarska dla dzieci i młodzieży

Żeglarska turystyka szkolna dla dzieci i młodzieży

Każdy z jachtów jest prowadzony przez doświadczonego instruktora żeglarstwa, czuwającego nad bezpieczeństwem załogi 24 godziny na dobę. Program rejsu jest w miarę możliwości dostosowywany do życzeń oraz sugestii uczestników przez komandora rejsu.

Szkolna wycieczka żeglarska to także cenne doświadczenie dla nauczycieli i wychowawców. Żeglarska podróż pozwala bowiem dostrzec w młodzieży wyjątkowość i możliwości, których nie zobaczymy spacerując za przewodnikiem do kolejnego muzeum.

żeglarskie wycieczki szkolne

Zadzwoń: 501 177 487

Żeglarskie wycieczki szkolne – Giżycko Mazury

Wycieczki na Mazurach w gronie szkolnych przyjaciół najlepiej spajają więzi międzyludzkie, a jachting szkolny jest jedną z najlepszych form pogłębiania przyjaźni między rówieśnikami. W żeglarstwie znajdziecie kwintesencję wspólnych, niezapomnianych przeżyć.

Poprawne funkcjonowanie w załodze jachtu będzie wymagało od Was: wyrozumiałości, ustępliwości, dostosowania się do grupy, cierpliwości, odpowiedzialności za siebie oraz za drugiego uczestnika, współpracy z innymi ludźmi również w trudnych warunkach na wodach mazurskich.

Możecie liczyć również na ogromną ilość niesamowitej zabawy z wiatrem i wodą oraz poznawanie nowych terenów, podziwianie wspaniałych krajobrazów podczas wspólnego rejsu mazurskiego w gronie kolegów i przyjaciół.

Jesteś zainteresowany turystyką szkolną? Skontaktuj się z nami. Szkoła Żeglarstwa PuntoVita.

Zadzwoń: 501 177 487

Print Friendly, PDF & Email