Żeglarstwo dla dorosłych

Mazurska Szkoła Żeglarstwa PuntoVita posiada w swojej ofercie również rejsy, obozy i szkolenia dla osób dorosłych. Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę i umiejętności żeglarskie lub nauczyć się jachtingu od podstaw oraz pomyślnie zdać egzamin na patent żeglarza to koniecznie sprawdź oferty naszych imprez żeglarskich dla dorosłych. Gwarantujemy profesjonalne żeglarstwo dla dorosłych w gronie doświadczonej kadry sterników oraz instruktorów.

 

Oferta imprez żeglarskich dla dorosłych:

rejs szkoleniowy na Mazurach - jachty 7,5 m bez uprawnień
Rejs szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego dla dorosłych (8 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli

 

rejsy na Mazurach dla rodzin i grup
Rejsy na Mazurach dla rodzin, grup oraz na życzenie (7 lub 14 dni) »

Uczestnicy: rodziny, grupy, osoby indywidualne

 

Ekspedycja Gołdapiwo - Rejs Mazury 2021

Ekspedycja Mamry 2024 wraz z jubileuszem 15-lecia Szkoły Żeglarstwa PuntoVita (7 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

 

turystyczno stażowe rejsy żeglarskie dla młodziezy na Adriatyku w Chorwacji

turystyczne rejsy żeglarskie na Morzu Adriatyckim w Chorwacji

Rejsy w Chorwacji na życzenie »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy, rodziny

 

Rejs żeglarski po Wyspach Zielonego Przylądka - żółw morski

Rejs żeglarski po Wyspach Zielonego Przylądka (Cabo Verde) – marzec 2025 »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy, rodziny

 

Rejsy doszkalające na Mazurach dla dorosłych – 8 dni (duży jacht, koło sterowe) »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

 

Jachting dla dorosłych – kogo zapraszamy?

Na obozy żeglarskie dla dorosłych

zapraszamy wszystkie osoby powyżej 18 roku życia. Nie liczy się Twoje doświadczenie. Jeśli pierwszy raz wchodzisz na jacht nie przejmuj się! Od podstaw nauczysz się wszystkich manewrów i prowadzenia jachtu. Nauczymy Was również samodzielnego cumowania jachtu, stawiania masztu w pojedynkę, manewrowania na silniku oraz wszelkich zagadnień teoretycznych.żeglarstwo dla dorosłych

Podzielimy się wiedzą odnośnie czarteru jachtów, dowiecie się m.in. na co zwrócić uwagę przy wyborze jachtu oraz jak nie dać się oszukać na kaucji. Dzięki naszym szkoleniom już wkrótce poprowadzisz swój własny pierwszy rejs w gronie przyjaciół oraz rodziny. Osoby, które znają już jachting mogą skorzystać z zajęć doszkalających.

Co czeka dorosłych podczas imprez żeglarskich?

jachting dorośliSzkoła Żeglarstwa PuntoVita przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa na wodzie oraz odpowiedniej trasy rejsu. Chcemy, aby podczas obozu mieli Państwo możliwość zwiedzić również najpiękniejsze miejsca na Mazurach. Trasa każdego kursu jest ciekawa, odwiedzamy wiele malowniczo położonych portów.

Odwiedzamy również znane miejsca takie jak Sztynort, największy mazurski port czy Giżycko. Odbywają się tam koncerty szantowe, a tamtejsze tawerny serwują smaczną smażoną rybę oraz mazurskie specjały. Cumujemy również w mniej znanych portach, bardziej zacisznych, które sprzyjają paleniu ognisk i wspólnemu śpiewaniu szant do białego rana.

Na każdej imprezie żeglarskiej cumujemy również „na dziko”. Zacumowanie łodzi w nieprzystosowanym do tego miejscu stanowi wyzwanie, brzegi bywają płytkie, trzeba uważać na przeszkody w wodzie aby nie uszkodzić jachtu. Bardzo często okazuje się to największą atrakcją szkolenia. Wschody i zachody słońca nad samym jeziorem są przepiękne.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Jakie rejsy proponujemy dorosłym?

mazury żeglarstwo dla dorosłych

W naszej ofercie znajduje się duży wybór obozów żeglarskich dla dorosłych. Organizujemy szkolenia i kursy żeglarskie oraz rejsy turystyczne, rekreacyjne i doszkalające. Do wyboru są obozy tygodniowe lub dwutygodniowe w różnych terminach. Z pewnością, każdy znajdzie coś dla siebie.

Mazurska Szkoła Żeglarstwa PuntoVita zaprasza pasjonatów żeglarstwa oraz osoby początkujące na imprezy żeglarskie. Od kilkunastu lat z powodzeniem zajmujemy się organizacją szkoleń i kursów żeglarskich na Mazurach.

Nasza kadra instruktorska posiada kwalifikacje i doświadczenie w jachtingu. Zadbamy o państwa bezpieczeństwo i nauczymy żeglarstwa od podstaw.

Print Friendly, PDF & Email