Rejsy stażowe szkoleniowe

Rejsy stażowe i szkoleniowe to obowiązek, ale i przyjemność. Odbycie takiego rejsu morskiego jest konieczne, jeśli staramy się o zdobycie dalszych stopni w patentach żeglarskich.

Rejsy stażowe są obowiązkowe dla kandydatów, którzy starają się o patent:

Oferta rejsów stażowych

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Każdy z dalszych kursów patentowych obliguje kandydata do odbycia takiego stażu, a może to być również rejs turystyczno – stażowy.

rejsy stażowe

Wielką zaletą rejsu stażowego jest to, że podczas morskich wojaży można zaliczyć wymaganą ilość godzin żeglowania. Jest to również sposób na spędzenie udanych wakacji. W szczególności w tym przypadku sprawdzają się rejsy stażowo- turystyczne, które nie tylko mają na celu praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy teoretycznej, ale także odpoczynek i zwiedzanie. Takie rozwiązanie jest szczególnie wskazane dla osób, które chcą połączyć przyjemne z pożytecznym.

Wielkim zainteresowaniem cieszą się rejsy, podczas których można pływać po zagranicznych wodach. Wodne obszary Grecji czy Chorwacji, to nadal najbardziej ciekawe miejsca wakacyjnych rejsów stażowo – turystycznych oraz są one najchętniej wybierane przez młodych żeglarzy.

W naszej ofercie posiadamy rejsy stażowe w Chorwacji, które są idealnym pomysłem na wakacje. Każdy, kto chce połączyć przyjemne z pożytecznym, powinien pomyśleć o wielkiej przygodzie na polskim morzu i wybrać rejsy stażowe na Bałtyku lub w Chorwacji na ciepłych wodach Morza Śródziemnego.

Rezerwuj rejs!

Zadzwoń: 501 177 487

Print Friendly, PDF & Email