Rejsy żeglarskie i szkoleniowe 2020

Żeglarstwo w pierwszej kolejności kojarzy się z Mazurami. Szkoła żeglarstwa PuntoVita organizuje rejsy morskie dla dzieci, młodzieży, studentów i dorosłych na Morzu Bałtyckim.

Już od kilku lat zapraszamy naszych Klientów na pełnomorskie imprezy szkoleniowe po Bałtyku i Adriatyku w Chorwacji.

rejsy żeglarskie - jachty PuntoVita

Zarezerwuj rejs!

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2020 → Zarezerwuj już teraz!

Żeglarskie rejsy jachtem po Mazurach

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz propozycji, wśród których każdy żeglarz znajdzie coś dla siebie.

Niezależnie od wieku, zapraszamy wszystkich na rejsy szkoleniowe zlokalizowane na Mazurach, które organizujemy dla dzieci i młodzieży, studentów oraz dorosłych.

młodzi żeglarze na mazurach

Takie imprezy prowadzone są w formie wędrownych obozów szkoleniowych, podczas których uczestnicy zdobywają wiedzę teoretyczną oraz mają okazję od razu zastosować ją w praktyce. Prowadzimy również rejsy stażowe, będące jednym z etapów zdobywania kolejnych patentów. Więcej o rejsach na Mazurach.

Pełnomorskie rejsy po Bałtyku

Dużą popularnością w szkole żeglarstwa PuntoVita cieszą się także turystyczne rejsy jachtem po Bałtyku. Jeżeli chcesz zaplanować urlop i oderwać się od szarej codzienności, to poczuj smak żeglarstwa nad naszym polskim morzem. Więcej o rejsach na Morzu Bałtyckim.

Dalekomorskie rejsy żeglarskie w Chorwacji

Dalekomorskie rejsy turystyczne, które odbywają się w Chorwacji są doskonałym pomysłem na urlop za granicami naszego kraju. To świetna zabawa połączona z poznaniem żeglarskiego życia na Morzu Adriatyckim.

instruktor na rejsach zeglarskich

Jeśli chcecie Państwo zapewnić sobie i swojej rodzinie udany wypoczynek, to nasza szkoła żeglarstwa właśnie na Was czeka. Więcej o rejsach w Chorwacji.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie:

  • rejsy morskie
  • rejsy stażowe
  • rejsy żeglarskie
  • rejsy szkoleniowe
  • rejsy turystyczne

Z pewnością u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Z nami możecie Państwo zacząć swoją żeglarską przygodę, jak również zdobywać doświadczenie i niezbędną wiedzę konieczną do uzyskania kolejnych stopni patentowych. Chcąc połączyć przyjemne z pożytecznym, szczególnie zapraszamy na rejsy szkoleniowe Chorwacja, które okażą się niezapomnianą żeglarską przygodą. Zapraszamy na rejsy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcą poczuć smak jachtingu!

Zarezerwuj rejs!

Zadzwoń: 501 177 487

Galeria najlepszych zdjęć z rejsów Szkoły PuntoVita

Zarezerwuj rejs!

Zadzwoń: 501 177 487

Print Friendly, PDF & Email