Rejsy żeglarskie dla dzieci

Okres wakacyjny to idealny moment, aby zarazić nasze pociechy pasją do żeglarstwa. Nie ważne czy byłoby to pierwsze czy kolejne spotkanie dziecka z jachtingiem. Żeglarstwo to zawsze idealny sposób na aktywne spędzenie letnich wakacji dla naszych pociech. Najważniejsze, aby wybrać szkołę żeglarstwa, która oferuje bezpieczne i pełne atrakcji rejsy żeglarskie dla dzieci.

Oferta rejsów żeglarskich dla dzieci

turystyczny obóz żeglarski dla młodzieży na Mazurach
Wędrowny obóz turystyczny dla młodzieży (14 dni) »

Uczestnicy: 11-13 lat oraz młodzież 14-17 lat 

 

rejs żeglarski dla młodzieży szkolnej - wycieczka Mazury

Wycieczka szkolna – rejs żeglarski (5 dni) – propozycja »

Uczestnicy: młodzież szkolna (11-17lat), grupy od 15 osób

 

Mazurska szkoła żeglarstwa PuntoVita organizuje rejsy tygodniowe i dwutygodniowe w różnych terminach tak, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Bezpieczne i aktywne rejsy dla dzieci na Mazurach

rejs dzieci mazuryPrzed rozpoczęciem rejsu nasi instruktorzy zapoznają wszystkich z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na jachtach oraz w portach. Jest to szczególnie ważne dla bezpieczeństwa dzieci. PuntoVita posiada duże doświadczenie w organizacji rejsów żeglarskich dla dzieci, już od ponad dziesięciu lat cieszą się one dużą popularnością i wywołują pozytywne emocje u uczestników.

Nasi sternicy uwielbiają pracę z dziećmi i starają się zapewnić im jak najwięcej ciekawych wrażeń oraz przybliżyć tajniki żeglarstwa w przystępny sposób. Stosujemy różne techniki nauczania oraz staramy się dopracować nasze wykłady tak, aby były jak najciekawsze. Podczas obozów żeglarskich na Mazurach, dzieci uczą się prowadzenia jachtu, manewrowania jachtem w portach, cumowania, pływania na żaglach i silniku.

Dziecko za sterem jachtu pod czujnym okiem sternika

rejsy dla dzieci dobra zabawaPod okiem sternika, każdy będzie miał okazję stanąć za sterem i rozpocząć przygodę z żeglarstwem. Nie ważne, czy ktoś jest początkującym żeglarzem, zaawansowanym, czy pierwszy raz widzi łódź na oczy. Każdy znajdzie dla siebie miejsce na naszych rejsach. Osoby początkujące będą mogły nauczyć się żeglarstwa od podstaw, a zaawansowani żeglarze skorzystać z doszkalania i szlifowania umiejętności.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

W trakcie rejsu zapewniamy naszym załogantom wyżywienie, zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem przy ogniskach. Zawsze dbamy o różnorodność posiłków tak, aby jedzenie się nie znudziło i nie było monotonne ale za to pełnowartościowe, każdy załogant musi być najedzony i w pełni sił do dalszej żeglugi. Dania przygotowywane na ognisku też mogą być smakowite, dobrze przyprawiona kiełbaska, czy warzywa przygotowane na grillu na pewno skuszą niejedną osobę.

Integracja dzieci i dobra zabawa gwarantowana

rejsy żeglarskie dla dzieci mazury

Potrawy są przygotowywane pod kątem załogi, wszelkie prośby o zaopatrzenie wystarczy zgłosić do swojego sternika. Podczas rejsów organizowanych przez szkołę żeglarstwa PuntoVita zadbamy, aby Wasze dzieci dobrze się bawiły, aktywnie spędziły czas w ciekawym gronie rówieśników, nauczyły się czegoś nowego i sprawdziły się w żeglowaniu. Kto wie, może w przyszłości zostaną kapitanem jachtu lub dołączą do naszego grona instruktorów. Mazury to również przepiękne miejsce szczególnie warte odwiedzenia. Piękne, duże jeziora i niesamowity klimat jaki tworzą to z pewnością coś, co trzeba zobaczyć na własne oczy. Skorzystaj z oferty rejsów żeglarskich dla dzieci i zapewnij dziecku wspaniałą zabawę w połączeniu z nauką i pasją.

Print Friendly, PDF & Email