Justyna i Michał Stępka – Szkoła Żeglarstwa PuntoVita – działamy nieprzerwanie od 2009r.

michał stępka - właściciel szkoły żeglarskiej PuntoVitajustyna stępka - założycielka szkoły żeglarskiej puntovita

 

 

Michał Stępka z żoną Justyną na żaglach.

Jesteśmy pomysłodawcami, założycielami, pracownikami oraz właścicielami Szkoły Żeglarstwa PuntoVita. Żeglarstwo było od zawsze naszą pasją, sposobem na spędzenie czasu wolnego, poznawania świata i ludzi. Na co dzień również z zamiłowaniem zajmujemy się zawodowo wychowaniem młodzieży jako nauczyciele w szkołach.

Zakładając szkołę żeglarską zrealizowaliśmy pomysł połączenia tego, co robimy najlepiej oraz tego, co robić lubimy – żeglowania oraz pracy z ludźmi. Wokół naszej firmy staramy się skupiać osoby z pasją, zaangażowane w swoją pracę i otwarte na nowe wyzwania.

To właśnie Oni – instruktorzy, sternicy, wychowawcy tworzą niezapomnianą atmosferę na naszych obozach i rejsach żeglarskich.

Niesamowita atmosfera na żaglach

Profesjonalna obsługa i jakość naszych usług pozwoliła nam zaskarbić sobie szeroką rzeszę stałych klientów. Już od ośmiu lat prowadzimy szkolenia żeglarskie, rejsy stażowe i turystyczne na Mazurach, Morzu Śródziemnym, Morzu Bałtyckim, Morzu Północnym oraz Oceanie Atlantyckim.

Dzięki naszej działalności każdego roku przybywa około dwustu młodych żeglarzy z patentami żeglarskimi. Dynamiczny rozwój Szkoły Żeglarstwa PuntoVita umożliwił nam zakup własnej floty jachtów turystyczno – szkoleniowych (Antila 27, 26, 24, Laguna 730, Twister 800N i Tango 780 Sport).

Jesteśmy zarejestrowany organizatorem turystyki żeglarskiej na terenie całej Europy. Posiadamy niezbędne certyfikaty i uprawnienia do prowadzenia bezpiecznych imprez żeglarskich na wodzie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z nami wypłyniesz na rejs będący spełnieniem Twoich żeglarskich marzeń.

Poszukujesz żeglarskiej przygody w towarzystwie doświadczonej kadry? Zapraszamy do naszej szkoły. Począwszy od letniego sezonu żeglarskiego 2014 posiadamy również zarejestrowany w ministerstwie ośrodek egzaminacyjny na patenty żeglarskie oraz patenty motorowodne.

My w mediach

puntovita w matfiz24.pl

puntovita w pracabezszefa.pl

puntovita w wiadomości olsztyn

puntovita w twój kurier olsztyński

puntovita w halo ursynów

puntovita w elbląg net

puntovita w szczecinek.com

puntovita w nowagazeta.pl

puntovita w lubie hrubiepuntovita w dzieciaki w plecaki

puntovita w mali turyści

Szkoła Żeglarstwa PuntoVita – potwierdzenie CEIDG o działalności gospodarczej.

Zapraszamy na nasz pokład!

Z żeglarskim pozdrowieniem AHOJ.
Michał Stępka

Print Friendly, PDF & Email