Żeglarstwo dla dzieci

Chcesz, aby Twoje dziecko przeżyło niesamowitą przygodę, odnalazło swoją pasję i nauczyło się samodzielności? A może, żeby po prostu świetnie się bawiło i wypoczęło po roku szkolnej nauki? Dobrze trafiłeś! Zapewnij dziecku niezapomniane wakacje i zapisz je na obóz żeglarski dla dzieci na Mazurach.

Oferta imprez żeglarskich dla dzieci

turystyczny obóz żeglarski dla młodzieży na Mazurach
Wędrowny obóz turystyczny dla młodzieży (14 dni) »

Uczestnicy: 11-13 lat oraz młodzież 14-17 lat

rejs żeglarski dla młodzieży szkolnej - wycieczka Mazury

Wycieczka szkolna – rejs żeglarski (5 dni) – propozycja »

Uczestnicy: młodzież szkolna (11-17lat), grupy od 15 osób

Szkoła żeglarstwa PuntoVita organizuje także rejsy żeglarskie dla dzieci. Oferty naszych rejsów i kolonii żeglarskich obejmują naukę żeglarstwa od strony praktycznej i teoretycznej, dobrą zabawę, mnóstwo niespodzianek i atrakcji, naukę życia na jachcie, w tym również charakterystycznej jachtowej kuchni mazurskiej oraz zwiedzanie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

żeglarstwo dla dzieci mazury

Jak żeglarstwo i Mazury… to bezpieczeństwo dzieci

żeglarstwo dla dziecka bezpieczeństwoBezpieczeństwo małych dzieci jest zawsze na pierwszym miejscu podczas naszych imprez żeglarskich. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorska dba o bezpieczeństwo uczestników przez cały rejs.

Nasi instruktorzy to specjaliści w dziedzinie żeglarstwa oraz wychowawcy kolonijni i pedagodzy, którzy z pasją i przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności wprowadzą nawet najmłodszych w tajniki jachtingu.

Każdy z jachtów uczestniczących w obozie żeglarskim jest wyposażony w kamizelki, koło ratunkowe, apteczkę i wszystkie elementy zapewniające bezpieczeństwo załogi.

Jaki cel żeglarstwa dla dzieci?

Obozy i rejsy żeglarskie dla dzieci mają na celu przede wszystkim nauczyć dzieci podstaw żeglarstwa. Pływając po mazurskich jeziorach nasi załoganci uczą się manewrowania jachtem, pływania na żaglach, silniku i wielu innych umiejętności żeglarskich. Nasi instruktorzy prowadzą również szkolenia z teorii jachtingu.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

W przystępny sposób przekazują wiedzę z teorii żeglowania, przepisów obowiązujących na wodach śródlądowych, meteorologii oraz z innych zagadnień. Nasza szkoła żeglarstwa oferuje szkolenia na najwyższym poziomie, każdy z instruktorów potrafi dobrze przekazać wiedzę nawet najmłodszym uczestnikom.

Mazurskich atrakcji od świtu do nocnych szant…

jachting dla dzieci zabawaPoza nauką, dzieci mają również dużo czasu na wypoczynek i zabawę. Wieczorami organizowane są ogniska z szantami oraz gry terenowe.

Jest to czas na integrację wszystkich załóg. Podczas kolonii żeglarskiej dzieci mają również okazję zwiedzić okoliczne miasta, między innymi malownicze Mikołajki, w których mogą odwiedzić park wodny w Hotelu Gołębiewski.

Młodsi uczestnicy na pewno zachwycą się płytszymi basenami z ciepłą wodą, natomiast starsi chętnie skorzystają z długich zjeżdżalni.

Dziecko nauczy się podstaw gotowania na jachcie

jachty dzieci mazuryAneks kuchenny na jachcie może wydawać się mało obiecujący, jednak w naszej firmie dbamy o podniebienia naszych klientów. Jesteśmy w stanie przygotować wiele różnorodnych, sycących oraz bardzo smacznych potraw.

Podczas rejsu dzieci mają szansę nauczyć się również podstaw gotowania. Pod okiem sternika mogą wspólnie przygotowywać posiłki świetnie się przy tym bawiąc. Trzeba przyznać, że podczas kolonii na Mazurach dzieciom sprzyja apetyt, świeże powietrze i dużo emocji sprawiają, że nawet najmłodsi szybko opróżniają pełne talerze.

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoły żeglarstwa PuntoVita. Żeglarstwo jest z pewnością najciekawszą wizją letnich wakacji dla dzieci. Przez cały rejs będą one mieszkały w „pływającym hotelu” – jachcie żaglowym odwiedzając różne zakątki Mazur oraz malownicze miejsca, które na pewno zapadną na długo w ich pamięci.

Co w cenie naszych imprez żeglarskich?

W cenie rejsu kursanci mają zapewnione:

  • pełne wyżywienie
  • trzy posiłki przygotowywane na jachtach
  • przekąski
  • przegryzki
  • zaopatrzenie ogniskowe.
Print Friendly, PDF & Email