Kursy żeglarskie dla dzieci

Wyjazd wakacyjny dla dzieci może łączyć przyjemne z pożytecznym. Letnie wakacje to doskonały czas na rozpoczęcie żeglarskiej przygody. Nauka żeglarstwa może być ciekawa i wciągająca pod warunkiem, że wybierzemy odpowiednią szkołę żeglarstwa. Wybierając kurs żeglarski dla małych dzieci organizowany przez mazurską szkołę żeglarstwa PuntoVita zapewnisz dzieciom wspaniały wypoczynek i naukę jachtingu zakończoną egzaminem na patent żeglarza jachtowego.

Oferta kursów żeglarskich dla dzieci

turystyczny obóz żeglarski dla młodzieży na Mazurach
Wędrowny obóz turystyczny dla młodzieży (14 dni) »

Uczestnicy: 11-13 lat oraz młodzież 14-17 lat 

 

rejs żeglarski dla młodzieży szkolnej - wycieczka Mazury

Wycieczka szkolna – rejs żeglarski (5 dni) – propozycja »

Uczestnicy: młodzież szkolna (11-17lat), grupy od 15 osób

 

Szkolenie żeglarskie dla dzieci na Mazurach

jachtyPuntoVita organizuje dwutygodniowe szkolenia żeglarskie. Umożliwiają one zdobycie odpowiednich umiejętności oraz wiedzy z zakresu jachtingu. Ostatniego dnia rejsu odbywa się egzamin na patent żeglarski. Podczas kursu żeglarskiego na Mazurach dzieci nauczą się podstawowych manewrów oraz technik cumowania.

Szkolenie obejmuje również część teoretyczną.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Odbędą się wykłady na temat, m.in. teorii żeglowania, ratownictwa i przepisów. Sternicy w zrozumiały sposób przybliżą teoretyczną część żeglarstwa oraz zwrócą uwagę na najistotniejsze informacje. W trakcie szkolenia odbędą się również kartkówki i sprawdziany, które umożliwią sprawdzenie wiedzy dziecka. Dzięki temu będziemy mogli ustalić jakie elementy teorii należy jeszcze powtórzyć i dodatkowo wyjaśnić.

poranek mazury

Zapisz dziecko na kurs żeglarski

Nasza firma oferuje szkolenia żeglarskie dla dzieci pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w organizowaniu kursów żeglarskich dla małych i dużych dzieci. Sternicy pracujący w PuntoVita posiadają stosowne kwalifikacje do pracy z najmłodszymi. Są to ludzie z pasją, fani żeglarstwa, którzy chcą, aby każdy rejs był wyjątkowy.

kursy żeglarskie dla małych dzieci - atrakcje

Zadbają o bezpieczeństwo Państwa dziecka i zapewnią im mnóstwo atrakcji. Załogi na jachtach są dobierane pod względem grupy wiekowej, dzięki czemu dzieci mogą zawrzeć nowe znajomości i spędzić czas z rówieśnikami. Nasza firma w cenie szkolenia zapewnia również wyżywienie. Dzięki temu dzieci nie muszą przeznaczać kieszonkowego na posiłki.

Wszystkie dania są przygotowywane na jachtach, uwzględnimy wszelkie prośby odnośnie menu. Poza szkoleniem żeglarskim dzieci będą mogły zwiedzić okoliczne atrakcje oraz poznać Krainę Wielkich Jezior. Mazury to przepiękne miejsce i warto spędzić tam kilka wakacyjnych dni. Wschody i zachody słońca nad jeziorami z pewnością zapadną w pamięć na długo.

Print Friendly, PDF & Email