Rejsy po Morzu Śródziemnym oraz Adriatyku

O tym, że Chorwacja to raj dla żeglarzy nikogo nie trzeba przekonywać. Ciepłe wody, setki wysepek, mnóstwo atrakcji turystycznych, doskonała kuchnia i niezapomniane widoki to tylko niektóre atuty żeglowania w Chorwacji. Dlatego też rejsy po Adriatyku są elementem naszej oferty skierowanej do klientów indywidualnych, rodzin oraz grup.

Oferta rejsów żeglarskich po Morzu Śródziemnym i Adriatyku

turystyczno stażowe rejsy żeglarskie dla młodziezy na Adriatyku w Chorwacji

Rejsy turystyczno – stażowe dla młodzieży w Chorwacji – All Inclusive – 8 dni »

Uczestnicy: młodzież, uczniowie
Cena rejsu: od. 5.790 zł/os.

 

turystyczno stażowe rejsy żeglarskie dla młodziezy na Adriatyku w Chorwacji

Rejsy turystyczno – stażowe w Chorwacji dla studentów i dorosłych – 8 dni »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy
Cena rejsu: 4.590 zł/os.

 

Rejsy żeglarskie na życzenie dla studentów i rodzin w Chorwacji

Rejsy w Chorwacji na życzenie »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy, rodziny
Cena rejsu: około 2.990 zł/os.

 

Wakacyjne rejsy dla studentów i dorosłych

Naszą letnią ofertę morskich rejsów żeglarskich w Chorwacji wyróżnia forma all inclusive. Organizujemy również rejsy jachtem po Adriatyku dla młodzieży, dorosłych, grup indywidualnych oraz rodzin. Tworzymy wówczas ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb, dobierając odpowiedni jacht, trasę i program imprezy.

Jeśli więc szukasz pomysłu na letni urlop, majówkę lub wakacje dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita! Chcesz niebanalnie spędzić czas, rozwinąć swoje umiejętności żeglarskie i zdobyć nowe doświadczenia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapoznaj się ze szczegółami, cenami oraz terminami i wybierz swoją imprezę.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Każdy rejs morski w Chorwacji po wodach Morza Adriatyckiego ma charakter turystyczno – stażowy, to znaczy, że realizując program turystyczny, żeglujemy zdobywając godziny stażowe, co dokumentujemy w wystawianej przez nas opinii z rejsu. Dla zainteresowanych wdrażamy również elementy programu szkoleniowego na patenty żeglarskie.

Film żeglarski z rejsu chorwackiego

Zobacz film na YouTube

Zarezerwuj rejs!

Zadzwoń: 501 177 487

Print Friendly, PDF & Email