Żeglarstwo dla młodzieży

Wybranie dobrych wakacji dla nastolatka może być dużym wyzwaniem dla rodziców. Żeglarstwo dla młodzieży w towarzystwie Mazurskiej Szkoły Żeglarstwa PuntoVita dostarczy mnóstwa wrażeń każdemu nastolatkowi. Na obozach żeglarskich młodzi ludzie świetnie się bawią w gronie rówieśników.

Załogi jachtów dobierane są według grupy wiekowej, dzięki temu, każdy znajdzie odpowiednie dla siebie towarzystwo. Przez cały wyjazd sternicy dbają o bezpieczeństwo uczestników. Nasza kadra instruktorska posiada stosowne kwalifikacje, sprawdzają się w roli nauczycieli żeglarstwa oraz są dobrymi przyjaciółmi każdej załogi. Zatrudniamy wyłącznie ludzi, dla których żeglarstwo to pasja i dobra zabawa, dzięki temu na naszych rejsach panuje przyjazna atmosfera.

 

Oferta imprez żeglarskich dla młodzieży

obóz szkoleniowe na patent żeglarza jachtowego dla młodzieży - mazury
Wędrowny obóz szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego dla młodzieży (14 dni) »

Uczestnicy: młodzież 14-17 lat

 

turystyczny obóz żeglarski dla młodzieży na Mazurach
Wędrowny obóz turystyczny dla młodzieży (14 dni) »

Uczestnicy: 11-13 lat oraz młodzież 14-17 lat

 

rejs żeglarski dla młodzieży szkolnej - wycieczka Mazury

Wycieczka szkolna – rejs żeglarski (5 dni) – propozycja »

Uczestnicy: młodzież szkolna (11-17lat), grupy od 15 osób

 

Rejsy żeglarskie na życzenie dla studentów i rodzin w Chorwacji

Rejsy turystyczno – stażowe dla młodzieży w Chorwacji – All Inclusive – 8 dni »

Uczestnicy: młodzież 14-17 lat

 

Rejsy żeglarskie na życzenie dla studentów i rodzin w Chorwacji

Rejs zapoznawczy „Pierwsza  Fala” po Zatoce Gdańskiej, sierpień 2024 (7 dni) »

Uczestnicy: młodzież 14-18 lat

 


Rejs po Wyspach Kanaryjskich dla młodzieży – all inclusive – styczeń, luty 2024 (15 dni) » 

Uczestnicy: młodzież 14-18 lat

 

Żeglarstwo od podstaw

żeglarstwo dla młodzieży

puntovita młodzież imprezy żeglarskieNasze obozy żeglarskie dla młodzieży są przeznaczone zarówno dla osób początkujących jak i takich, które już poznały żeglarstwo i chcą spędzić czas szlifując zdobyte umiejętności. Podczas dwutygodniowego rejsu na Mazurach uczymy każdego członka załogi manewrowania jachtem. Wszyscy będą mieli okazję stanąć za sterem i przećwiczyć wszystkie manewry oraz cumowanie i wypływanie z portu.

Kiedy będziemy na lądzie, odbywać się będą wykłady z teorii. Spokojnie, nie przypominają one zupełnie nudnych zajęć w szkole. Instruktorzy starają się jak najlepiej wyjaśnić obowiązujące przepisy, teorię żeglowania i wiele innych zagadnień. Ostatniego dnia kursu żeglarskiego odbywa się egzamin na patent żeglarza jachtowego. Wszyscy załoganci będą mogli podejść do egzaminu.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Dodatkowe atrakcje rejsu dla młodzieży

Oczywiście nasze rejsy żeglarskie dla młodzieży to nie tylko nauka. Dużą część rejsu poświęcamy na zabawę i inne atrakcje. Każdy z załogantów pozna życie na jachcie, nauczy się prowadzić jacht i dbać o jego porządek. Młodzież zgłębi również tajniki kuchni jachtowej, ponieważ posiłki na żaglówce przygotowuje młodzież samodzielnie. W cenie kursu żeglarskiego jest pełne wyżywienie, zaopatrzenie przygotowywane jest z uwzględnieniem potrzeb załogi.

rejsy młodzież

Wieczorami organizujemy ogniska z gitarą i szantami. Nauczycie się ich z łatwością, bo każdy uczestnik obozu otrzyma od nas śpiewnik. Mazury są przepiękną krainą wartą odwiedzenia. Coraz więcej tam nowoczesnych portów, położonych w malowniczych miejscach. Dbamy o to, aby poza żeglowaniem spędzić trochę czasu na lądzie i zwiedzić okoliczne atrakcje.

Na obozy żeglarskie organizowane przez mazurską Szkołę Żeglarstwa PuntoVita zapraszamy młodzież w każdym wieku. Załogę dobierzemy pod względem wieku. Wszyscy nasi załoganci będą mogli nauczyć się żeglarstwa i zdać egzamin na patent żeglarza jachtowego. Zapewnimy dodatkowe atrakcje. Z naszych obozów wraca się z niesamowitymi wspomnieniami i nowymi, ciekawymi znajomościami.

Print Friendly, PDF & Email