Żeglarstwo dla studentów

Czerwiec to pracowity miesiąc dla każdego studenta. Sesja egzaminacyjna wymaga ciężkiej pracy i skupienia, dla niektórych jest to bardzo stresujący okres. Jednak już zaraz po starciu z egzaminami rozpoczynają się długie studenckie wakacje trwające nawet trzy miesiące. Warto wykorzystać ten czas na wypoczynek i naładować akumulatory przed kolejnym rokiem nauki.

Oferta imprez żeglarskich dla studentów:

rejs szkoleniowy na Mazurach - jachty 7,5 m bez uprawnień
Rejs szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego dla dorosłych (8 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli

rejsy na Mazurach dla rodzin i grup
Rejsy na Mazurach dla rodzin, grup oraz na życzenie (7 lub 14 dni) »

Uczestnicy: rodziny, grupy, osoby indywidualne

Ekspedycja Gołdapiwo - Rejs Mazury 2021

Ekspedycja Mamry 2024 wraz z jubileuszem 15-lecia Szkoły Żeglarstwa PuntoVita (7 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

turystyczno stażowe rejsy żeglarskie dla młodziezy na Adriatyku w Chorwacji

Rejsy turystyczno – stażowe w Chorwacji dla studentów i dorosłych (8 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

turystyczne rejsy żeglarskie na Morzu Adriatyckim w Chorwacji

Rejsy w Chorwacji na życzenie »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy, rodziny

Rejs żeglarski po Wyspach Zielonego Przylądka - żółw morski

Rejs żeglarski po Wyspach Zielonego Przylądka (Cabo Verde) – marzec 2025 »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy, rodziny

 

Rejsy doszkalające na Mazurach dla dorosłych – 8 dni (duży jacht, koło sterowe) »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

Studencki rejs żeglarski w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich

obozy żeglarskie dla studentówCiekawą propozycją na wakacyjny wyjazd może byćrejs żeglarski dla studentówpo Mazurach.

Łączy on w sobie naukę jachtingu, zwiedzanie Mazur oraz zawieranie nowych znajomości.

Jeżeli szukasz sposobu na aktywny wypoczynek połączony z nauką czegoś nowego oraz pasjonującego, chcesz poznać ciekawych ludzi i spędzić wakacje nad jeziorem to żeglarstwo będzie najlepszym wyborem.

Obozy żeglarskie dla studentów wypełnione atrakcjami

Mazurska Szkoła Żeglarstwa PuntoVita posiada szeroką ofertę studenckich rejsów i obozów żeglarskich w różnych terminach i cenach. Wybierając się na obóz żeglarski z nami możesz wziąć udział w szkoleniu i podejść do egzaminu na patent żeglarza jachtowego. Załogi jachtów dobierane są pod względem grupy wiekowej, liczba osób na jachcie nie przekracza 4 osób na rejsie szkoleniowym na patent żeglarza. Zapisz się na kurs żeglarski.

kurs żeglarski dla studentów

Prowadzący łódź żaglową to doświadczeni sternicy oraz instruktorzy żeglarstwa, którzy zadbają również o bezpieczeństwo załogi na wodzie. Naszą kadrę charakteryzuje również profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego kursanta. Dzięki temu będziesz mógł jak najszybciej zgłębić zagadnienia praktyczne oraz teoretyczne z dziedziny jachtingu z powodzeniem zdając patent żeglarski.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Zwiedzanie Mazur w studenckim gronie

Mazury to dobre miejsce na wyjazd większą grupą znajomych. Jeśli chcesz pojechać na studencki obóz żeglarski razem ze znajomymi wystarczy, że zgłosisz nam skład swojej załogi, a na pewno znajdziecie się na jednym jachcie. Podczas rejsu będziecie mieli okazję zwiedzić dużą część Mazur. Odwiedzamy ciekawe miejsca, znane porty i miasta.

Studenci na pewno polubią Sztynort, największy mazurski port, w którym odbywają się koncerty, szanty oraz różne imprezy żeglarskie. To kolejna okazja do zawarcia nowych znajomości i dobrej zabawy. Miejscowe tawerny i restauracje oferują dobre jedzenie, można w nich spróbować świeżo złowionych, smażonych ryb.

zwiedzanie mazur jachtem

Cumujemy również „na dziko”, aby odpocząć od zgiełku i swobodnie posiedzieć przy ognisku w mniejszym gronie. Zapraszamy na obozy i kursy żeglarskie organizowane przez Mazurską Szkołę Żeglarstwa PuntoVita. Zapakuj najpotrzebniejsze rzeczy, zwołaj znajomych i dołącz do naszej załogi! Odwiedź ciekawe miejsca, poznaj nowych znajomych i ciesz się wypoczynkiem na Mazurach.

Jeśli nigdy nie żeglowałeś nie obawiaj się – nasi instruktorzy wszystkiego Cię nauczą. Zapraszamy studentów, którzy pragną wypocząć i nauczyć się czegoś nowego oraz odkryć swoją życiową pasję. Rejsy żeglarskie dla studentów zapadają w pamięci na długo a niesamowite przygody są zawsze gwarantowane!

Print Friendly, PDF & Email