Rejsy żeglarskie dla studentów

Mazurska szkoła żeglarstwa PuntoVita prowadzi rejsy żeglarskie dla studentów. Mazury to miejsce, gdzie organizujemy rejsy w okresie wakacyjnym oraz również na innych akwenach. Jeśli szukasz odpowiedniej szkoły żeglarskiej, która umożliwi Ci zdanie egzaminu na patent żeglarza jachtowego to jesteś w dobrym miejscu.

Organizowane przez nas szkolenia żeglarskie prowadzą wyłącznie doświadczeni instruktorzy. Przez cały rejs będą oni pomagali przyswoić wiedzę żeglarską i zadbają o bezpieczeństwo uczestników. Nasi instruktorzy to ludzie, u których żeglarstwo jest największą pasją, bardzo lubią zarażać innych swoim zainteresowaniem. Każdego dnia rejsu skupiamy się na żeglowaniu oraz zwiedzaniu Mazur.

Oferta rejsów dla studentów

rejs szkoleniowy na Mazurach - jachty 7,5 m bez uprawnień
Rejs szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego dla dorosłych (8 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli

 

rejs ekspedycja Jezioro Nidzkie Mazury
Rejs – Ekspedycja Jezioro Nidzkie – dzikie południe Mazur – weekend czerwcowy 2024 »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

 

Ekspedycja Gołdapiwo - Rejs Mazury 2021

Ekspedycja Mamry 2024 wraz z jubileuszem 15-lecia Szkoły Żeglarstwa PuntoVita (7 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli

 

turystyczno stażowe rejsy żeglarskie dla młodziezy na Adriatyku w Chorwacji

turystyczne rejsy żeglarskie na Morzu Adriatyckim w Chorwacji

Rejsy w Chorwacji na życzenie »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy, rodziny

 

Rejs żeglarski po Wyspach Zielonego Przylądka - żółw morski

Rejs żeglarski po Wyspach Zielonego Przylądka (Cabo Verde) – marzec 2025 »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy, rodziny

 

Rejsy doszkalające na Mazurach dla dorosłych – 8 dni (duży jacht, koło sterowe) »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

 

Jak przebiega studencki rejs?

Przez cały pobyt okazji do stania za sterem będzie wiele. Załogi na jachtach są nieliczne, maksymalnie 4 osobowe, przez co sternicy mają możliwość indywidualnego podejścia do każdego z załogantów.

rejsy żeglarskie dla studentów

Czas spędzony na lądzie przeznaczamy m.in na wspólne przygotowywanie i spożywanie posiłków. To dobry moment na wykazanie się dla fanów gotowania, na pierwszy rzut oka kuchnia na jachcie może wydać się prymitywna, jednak jesteśmy w stanie przygotować większość dań wybranych przez załogę.

Zaopatrzenie dowożone jest regularnie, dbamy aby posiłki były przygotowywane ze zdrowych i świeżych produktów.

rejsy mazury studenci

Nauka żeglarstwa i atrakcje dla każdego studenta

Na lądzie organizowane są również wykłady z teorii żeglarstwa. Wiedza z locji, teorii żeglowania czy meteorologii jest potrzebna do uzyskania patentu żeglarza jachtowego. Nasi sternicy dokładnie tłumaczą wszystkie potrzebne zagadnienia. Wieczorami można spędzać czas z załogą i zwiedzać okoliczne atrakcje.

Mazury rozwijają się, coraz więcej jest tam udogodnień dla turystów, ciekawych portów, basenów, szlaków rowerowych. W Giżycku warto wybrać się na wieżę ciśnień, widok z samej góry zaparł dech w piersiach niejednej osobie.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Możemy zatrzymać się tam na dłuższą chwilę i spróbować kawy, czy owocowych koktajli w tamtejszej kawiarni. W cenie rejsu jest również zaopatrzenie ogniskowe. Jeśli port posiada wyznaczone miejsce lub stoimy przy dzikim lądzie możemy zorganizować wieczorne palenie ogniska. Jest to dobry moment na integrację z załogami pozostałych jachtów.

studencki rejs żeglarski

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty rejsów żeglarskich dla studentów. Zapraszamy osoby indywidualne jak i większe grupy. Przyjedź do nas z paczką znajomych i spędźmy razem czas nad mazurskimi jeziorami. Już teraz dołącz do naszej załogi i zapisz się na rejs po Mazurach!

Print Friendly, PDF & Email