Kolonie żeglarskie dla dzieci 2024

Żeglarstwo jest sportem, który bardzo szybko staje się sposobem na życie. Przekonał się o tym niejeden, który swoją przygodę z żaglami rozpoczął już w dzieciństwie. Kolonie żeglarskie na Mazurach są organizowane dla dzieci, będąc świetnym sposobem na rozpoczęcie żeglarskiej przygody.

Wakacje pod żaglami – odkrywanie pasji dziecka

Pasją do żeglarstwa można zarazić się bardzo szybko, a jeśli pierwszym krokiem do tego będą nasze kolonie i obozy, to z pewnością żeglarstwo stanie się ważną częścią życia młodego człowieka.

kolonie żeglarskie dla dzieci na Mazurach

Zapisz dziecko na kolonię!

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Wakacyjna kolonia żeglarska 2024

Szkoła żeglarstwa PuntoVita organizuje kolonie dla dzieci i młodzieży na Mazurach połączone z dobrą zabawą. Doskonale wiemy, że starsi również lubią grupową żeglugę, dlatego serdecznie zapraszamy studentów na rejsy i obozy wędrowne.

Mazurskie kolonie organizujemy już od kilku lat i co roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby wakacje spędzone z nami na żaglach były jednymi z najlepiej spędzonych.

Bezpieczeństwo i dobra zabawa w towarzystwie doświadczonej kadry

Oprócz tego chcielibyśmy, aby dla wszystkich uczestników nasze imprezy były doskonałym połączeniem zabawy ze zdobywaniem wiedzy o żeglowaniu. Ten cel osiągamy dzięki naszej wyszkolonej i doświadczonej kadrze, która również posiada odpowiednie uprawnienia do prowadzenia obozów żeglarskich, kolonii pod żaglami oraz szkoleń. Oprócz tego są to osoby potrafiące zadbać o bezpieczeństwo na wodzie oraz sprawić, że odbyte rejsy po Mazurach będą świetną zabawą.

Obozy i kolonie żeglarskie prowadzone przez naszą szkołę, to gwarancja świetnej zabawy, przeżycia niezapomnianej przygody oraz zdobycia doświadczenia, które jest niezbędne w dalszej drodze do zdobycia uprawnień na patent żeglarski.

kolonie żeglarskie dla dzieci

Zapraszamy dzieci i młodzież na letnie kolonie 2024, a rodziców do zapoznania się z ofertą naszej szkoły.

Zapisz dziecko na kolonię!

Zadzwoń: 501 177 487

Galeria zdjęć mazurskich kolonii za Szkołą PuntoVita

Zapisz dziecko na kolonię!

Zadzwoń: 501 177 487

Print Friendly, PDF & Email