Kolonie żeglarskie dla dzieci 2019

Żeglarstwo jest sportem, który bardzo szybko staje się sposobem na życie. Przekonał się o tym niejeden, który swoją przygodę z żaglami rozpoczął już w dzieciństwie. Kolonie żeglarskie na Mazurach są organizowane dla dzieci, będąc świetnym sposobem na rozpoczęcie żeglarskiej przygody.

Wakacje pod żaglami – odkrywanie pasji dziecka

Pasją do żeglarstwa można zarazić się bardzo szybko, a jeśli pierwszym krokiem do tego będą nasze kolonie i obozy, to z pewnością żeglarstwo stanie się ważną częścią życia młodego człowieka.

kolonie żeglarskie dla dzieci na Mazurach

Zapisz dziecko na kolonię!

Zadzwoń: 501 177 487

Wakacyjna kolonia żeglarska 2019

Szkoła żeglarstwa PuntoVita organizuje kolonie dla dzieci i młodzieży na Mazurach połączone z dobrą zabawą. Doskonale wiemy, że starsi również lubią grupową żeglugę, dlatego serdecznie zapraszamy studentów na rejsy i obozy wędrowne.

Mazurskie kolonie organizujemy już od kilku lat i co roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby wakacje spędzone z nami na żaglach były jednymi z najlepiej spędzonych.

Bezpieczeństwo i dobra zabawa w towarzystwie doświadczonej kadry

Oprócz tego chcielibyśmy, aby dla wszystkich uczestników nasze imprezy były doskonałym połączeniem zabawy ze zdobywaniem wiedzy o żeglowaniu. Ten cel osiągamy dzięki naszej wyszkolonej i doświadczonej kadrze, która również posiada odpowiednie uprawnienia do prowadzenia obozów żeglarskich, kolonii pod żaglami oraz szkoleń. Oprócz tego są to osoby potrafiące zadbać o bezpieczeństwo na wodzie oraz sprawić, że odbyte rejsy po Mazurach będą świetną zabawą.

Obozy i kolonie żeglarskie prowadzone przez naszą szkołę, to gwarancja świetnej zabawy, przeżycia niezapomnianej przygody oraz zdobycia doświadczenia, które jest niezbędne w dalszej drodze do zdobycia uprawnień na patent żeglarski.

kolonie żeglarskie dla dzieci

Zapraszamy dzieci i młodzież na letnie kolonie 2018, a rodziców do zapoznania się z ofertą naszej szkoły.

Zapisz dziecko na kolonię!

Zadzwoń: 501 177 487

Galeria zdjęć mazurskich kolonii za Szkołą PuntoVita

Zapisz dziecko na kolonię!

Zadzwoń: 501 177 487

Kolonie żeglarskie dla dzieci 2019
4.81 (96.25%) 16 votes

Print Friendly, PDF & Email