Blog żeglarski PuntoVita - Poradnik dla każdego żeglarza

Witamy na blogu Szkoły Żeglarstwa PuntoVita!

Blog został stworzony, aby przybliżyć Wam specyfikę żeglarstwa, jachtingu we wszystkich odmianach oraz zachęcić do jego uprawiania. Na łamach bloga żeglarskiego przeczytacie porady i artykuły jak rozpocząć swoją przygodę z żaglami? Posiądziesz niezbędą wiedzę, aby zdobyć uprawnienia do prowadzenia jachtu, spełnić swoje marzenia związane z rejsami w dalekie strony, czy startem w regatach. Zapoznacie się także z kulturą żeglarską.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych porad, artykułów żeglarskich i czytania bloga.

Wczasy żeglarskie

Wczasy żeglarskie. Lato, żagle i Mazury. Połączenie idealne!

Każdego roku lato rozpieszcza nas piękna pogodą, więc to idealny moment na urlop. Wysokie temperatury i pełne słońce latem sprawiają, że wiele osób wybiera wypoczynek nad wodą. Jednak leżenie na plaży i opalanie po jakimś czasie może okazać się nużące, zwłaszcza dla miłośników aktywnego wypoczynku. Jak w takim razie połączyć wypoczynek z odwiedzaniem ciekawych miejsc? To proste, sposobem na idealne wakacje są wczasy żeglarskie na Mazurach!

czytaj dalej

Print Friendly, PDF & Email
Czy do Kanady potrzebujemy wizę?

Czy do Kanady potrzebujemy wizę?

Wśród popularnych kierunków podróży wielu osób bez wątpienia można wyróżnić Kanadę. Jest to miejsce chętnie odwiedzane zarówno w celach turystycznych, jak i celach biznesowych. Aby móc odwiedzić ten kraj wymagane jest posiadanie dokumentu takiego jak eTA Canada. Dlatego warto się dowiedzieć, czym on dokładnie jest.

czytaj dalej

Print Friendly, PDF & Email
ekskluzywne-wakacje-z-dziecmi

Ekskluzywne wakacje z dziećmi – lista propozycji

Czy na luksusowe wakacje można wybrać się tylko we dwoje? Absolutnie nie! W wiele miejsc można wybrać się na rodzinne wakacje w wersji deluxe. Wystarczy wybrać odpowiednie biuro podróży, na przykład DreamGo.pl i wyruszyć na niezwykłą wyprawę! Poniżej kilka propozycji, gdzie pojechać na ekskluzywne wakacje z dziećmi.

czytaj dalej

Print Friendly, PDF & Email
wiza kanada

Wiza do Kanady: ile kosztuje, wymagane dokumenty

Wiele osób marzy o zwiedzeniu Kanady. Turyści, osoby posiadające tam do rodziny oraz osoby wybierające się w celach biznesowych czy szkoleniowych muszą jednak posiadać określone, wymagane dokumenty, dzięki którym legalnie i bez problemów będą mogli przekroczyć granicę tego kraju.

czytaj dalej

Print Friendly, PDF & Email