Obozy żeglarskie dla studentów

Jesteś zapalonym żeglarzem? Chcesz popłynąć w ciekawy rejs i przepłynąć Mazury wzdłuż i wszerz? Chcesz skorzystać z zajęć doszkalających i poprawić swoje umiejętności żeglarskie? A może chcesz rozpocząć swoją przygodę z żeglarstwem? Mazurska Szkoła Żeglarstwa PuntoVita organizuje obozy żeglarskie dla studentów, gdzie można ukończyć egzamin na patent żeglarza jachtowego.

Oferta obozów dla studentów

rejs szkoleniowy na Mazurach - jachty 7,5 m bez uprawnień
Rejs szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego dla dorosłych (8 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli

 

rejsy na Mazurach dla rodzin i grup
Rejsy na Mazurach dla rodzin, grup oraz na życzenie (7 lub 14 dni) »

Uczestnicy: rodziny, grupy, osoby indywidualne

 

rejs ekspedycja Jezioro Nidzkie Mazury
Rejs – Ekspedycja Jezioro Nidzkie – dzikie południe Mazur – weekend czerwcowy 2024 »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

 

Ekspedycja Gołdapiwo - Rejs Mazury 2021

Ekspedycja Mamry 2024 wraz z jubileuszem 15-lecia Szkoły Żeglarstwa PuntoVita (7 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

 

turystyczno stażowe rejsy żeglarskie dla młodziezy na Adriatyku w Chorwacji

turystyczne rejsy żeglarskie na Morzu Adriatyckim w Chorwacji

Rejsy w Chorwacji na życzenie »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy, rodziny

 

Rejs żeglarski po Wyspach Zielonego Przylądka - żółw morski

Rejs żeglarski po Wyspach Zielonego Przylądka (Cabo Verde) – marzec 2025 »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy, rodziny

 

Rejsy doszkalające na Mazurach dla dorosłych – 8 dni (duży jacht, koło sterowe) »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

 

Studencie – dołącz do naszej załogi!

Na obozy żeglarskie dla studentów zapraszamy osoby pełnoletnie. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, aby dołączyć do naszej załogi. Każdy jacht prowadzony jest przez doświadczonego sternika dla którego żeglarstwo to prawdziwa pasja. Nasi instruktorzy posiadają potrzebne kwalifikacje i zadbają o bezpieczeństwo załogi oraz odpowiednie wyszkolenie.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Jak wygląda studencki obóz żeglarski?

obozy żeglarskie dla studentówNauczymy Cię żeglarstwa od podstaw. Na obozach żeglarskich na Mazurach poświęcamy dużo czasu na doskonalenie umiejętności żeglowania. Powtarzamy wiedzę teoretyczną i ćwiczymy manewrowanie jachtem. To załoganci pod czujnym okiem instruktora uczą się samodzielnie prowadzić jacht.

Zdobyta wiedza pozwoli Ci bez problemów zdać egzamin na patent żeglarski i już wkrótce poprowadzić swój pierwszy rejs w gronie przyjaciół.

Trasa rejsu

Organizujemy tygodniowe i dwutygodniowe obozy żeglarskie. Trasa każdego obozu jest inna, odwiedzamy różne części Mazur. Od kilkunastu lat żeglujemy po Mazurach i znamy ich każdy zakątek. Wybierając się na nasz rejs masz pewność, że zobaczysz najpiękniejsze miejsca Krainy Wielkich Jezior i nie będziesz narzekać na nudę.

Podczas dwutygodniowego rejsu opłyniemy północną i południową część mazurskich jezior. Odwiedzimy najciekawsze porty oraz kilka miejsc „na dziko”.

obozy puntovita

Dodatkowe atrakcje

studencki obóz żeglarskiWieczorami organizowane są wspólne ogniska, jest to dobry moment na integrację z załogami pozostałych jachtów. Jeśli lubisz zawierać nowe znajomości to będziesz w swoim żywiole. Odwiedzając większe porty możemy trafić na imprezy żeglarskie lub koncerty szantowe.

Poświęcimy również czas na odwiedzenie miejscowych atrakcji, takich jak między innymi Wieża Ciśnień oraz zabytkowy most w Giżycku oraz aquapark w Hotelu Gołębiewskim w Mikołajkach.

Już teraz zapisz się na obóz żeglarski organizowany przez mazurską Szkołę Żeglarstwa PuntoVita. Zapraszamy osoby indywidualne oraz grupy. Chcesz pojechać z paczką znajomych? Powiadom nas o tym wcześniej, a umieścimy Was na tym samym jachcie. Wypłyń z nami w rejs żeglarski i poznaj piękno Mazur. Odpocznij nad wielkimi jeziorami, naucz się żeglarstwa i zdaj egzamin na patent żeglarza.

Print Friendly, PDF & Email