Kursy żeglarskie dla studentów

Zapraszamy na rejs po malowniczych Mazurach, gdzie co roku odbywają się kursy żeglarskie dla studentów. Mazury, jeżeli chodzi o trasy naszych rejsów obejmują zwiedzanie północnej i południowej części jezior. Mazury są miejscem mocno rozwijającym się, przybywa ciekawych portów, zagospodarowanie terenu jest coraz ciekawsze i nastawione na turystów. Organizujemy szkolenia żeglarskie dla studentów od kilkunastu lat, z nami odwiedzisz najciekawsze miejsca.

Oferta kursów dla studentów

rejs szkoleniowy na Mazurach - jachty 7,5 m bez uprawnień
Rejs szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego dla dorosłych (8 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli

 

Ekspedycja Gołdapiwo - Rejs Mazury 2021

Ekspedycja Mamry 2024 wraz z jubileuszem 15-lecia Szkoły Żeglarstwa PuntoVita (7 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

 

turystyczno stażowe rejsy żeglarskie dla młodziezy na Adriatyku w Chorwacji

turystyczne rejsy żeglarskie na Morzu Adriatyckim w Chorwacji

Rejsy w Chorwacji na życzenie »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy, rodziny

 

Rejs żeglarski po Wyspach Zielonego Przylądka - żółw morski

Rejs żeglarski po Wyspach Zielonego Przylądka (Cabo Verde) – marzec 2025 »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy, rodziny

 

Rejsy doszkalające na Mazurach dla dorosłych – 8 dni (duży jacht, koło sterowe) »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

 

Studencki kurs żeglarski połączony z atrakcjami Mazur

Zacumujemy w znanych portach, takich jak Sztynort – największy port na wodach śródlądowych. Przybijemy do dzikich brzegów malowniczych miejsc takich jak wyspa Heleny. A w tym wszystkim nie zabraknie nauki żeglarstwa. Mazurska Szkoła Żeglarstwa PuntoVita organizuje profesjonalny kurs żeglarski dla studentów w okresie wakacyjnym.

studencki kurs żeglarski mazury

Biorąc udział w naszym obozie żeglarskim będziesz miał okazję przeszkolić się i podejść do egzaminu na patent żeglarza jachtowego. Nasi sternicy prowadzili już wiele szkoleń żeglarskich i posiadają doświadczenie w prowadzeniu jachtu oraz w przekazywaniu wiedzy z zakresu żeglowania. Zadbają, by każdy załogant przyswoił niezbędną wiedzę i bez problemów uzyskał patent żeglarski.

kursy żeglarskie dla studentów mazury

Kilka słów o szkoleniu studenta na przyszłego żeglarza…

Kurs obejmuje szkolenie teoretyczne i praktyczne. Codziennie, przemierzając mazurskie wody ćwiczymy manewrowanie jachtem. Załogi jachtów są nieliczne (maksymalnie 4 osoby), dzięki czemu jest dużo okazji do stania za sterem i samodzielnego pływania.

Zajęcia teoretyczne obejmują wykłady z różnych dziedzin żeglarstwa, takich jak: locja, meteorologia, przepisy, teoria żeglowania i inne. Wszystkie zagadnienia zostaną dokładnie omówione przez instruktorów. Jeśli jesteś osobą, która nigdy nie żeglowała nie musisz niczym się martwić. Nasi sternicy nauczą Cię wszystkiego od podstaw.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Po tygodniowym kursie będziesz posiadał niezbędne umiejętności, aby zdać egzamin na patent żeglarski. Jeśli jednak posiadasz już patent żeglarski, nasz kurs pozwoli Ci doszlifować umiejętności. Będziesz mógł skorzystać z zajęć doszkalających, nauczymy Cię między innymi jak samodzielnie stawiać maszt i cumować „na dziko”.

studenci mazury szkolenie żeglarskie

Kurs żeglarski może być ciekawym pomysłem na wakacyjny wyjazd dla studentów. Po ciężkiej walce z sesją warto dobrze wypocząć i poznać nowych ludzi. Mazurskie rejsy to idealne miejsce na zawieranie nowych przyjaźni. Wspólne spędzanie czasu przy żeglowaniu, wspólnym przygotowywaniu posiłków i długie wieczory przy ognisku sprzyjają studenckiej integracji.

Dołącz do załogi mazurskiej Szkoły Żeglarstwa PuntoVita. Wypłyń w rejs po malowniczych Mazurach, odkryj ciekawe miejsca i poznaj nowych znajomych. Z nami połączysz naukę pasję i wypoczynek!

Print Friendly, PDF & Email