Rejsy żeglarskie dla młodzieży

Od dłuższego czasu poszukujesz odpowiedniej szkoły żeglarskiej? Szukasz wyjazdu wakacyjnego dla swojego nastolatka? Zastanawiasz się, czy żeglarstwo zaciekawi młodego człowieka?

Skorzystaj z oferty mazurskiej Szkoły Żeglarstwa PuntoVita. Oferujemy rejsy dla młodzieży w każdym wieku. Mazury to przepiękne miejsce na letnie wakacje, wypływając w dwutygodniowy rejs młodzież będzie miała okazję zwiedzić Krainę Wielkich Jezior.

Oferta młodzieżowych rejsów

obóz szkoleniowe na patent żeglarza jachtowego dla młodzieży - mazury
Wędrowny obóz szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego dla młodzieży (14 dni) »

Uczestnicy: młodzież 14-17 lat

 

turystyczny obóz żeglarski dla młodzieży na Mazurach
Wędrowny obóz turystyczny dla młodzieży (14 dni) »

Uczestnicy: 11-13 lat oraz młodzież 14-17 lat

 

Rejsy żeglarskie na życzenie dla studentów i rodzin w Chorwacji

Rejs zapoznawczy „Pierwsza  Fala” po Zatoce Gdańskiej, sierpień 2024 (7 dni) »

Uczestnicy: młodzież 14-18 lat

 

rejs żeglarski dla młodzieży szkolnej - wycieczka Mazury

Wycieczka szkolna – rejs żeglarski (5 dni) – propozycja »

Uczestnicy: młodzież szkolna (11-17lat), grupy od 15 osób

 

Rejsy żeglarskie na życzenie dla studentów i rodzin w Chorwacji

Rejsy turystyczno – stażowe dla młodzieży w Chorwacji – All Inclusive – 8 dni »

Uczestnicy: młodzież 14-17 lat

 


Rejs po Wyspach Kanaryjskich dla młodzieży – all inclusive – styczeń, luty 2024 (15 dni) » 

Uczestnicy: młodzież 14-18 lat

 

Kogo zapraszamy na młodzieżowe rejsy?

Organizujemy dwutygodniowe rejsy żeglarskie dla młodzieży na Mazurach w różnych terminach wakacyjnych. Zapraszamy na nie młodzież w różnym wieku. Załogi jachtów dobierane są w taki sposób, aby każdy znalazł się w gronie rówieśników. W naszych rejsach mogą wziąć udział również osoby początkujące.

Nasi instruktorzy wprowadzą każdego w tajniki jachtingu i nauczą wszystkiego, co potrzebne do prowadzenia jachtu.

jachty do rejsów młodzieżowych

Jak wygląda rejs dla młodzieży na Mazurach?

Na rejsach młodzieżowych skupiamy się na nauce żeglarstwa. Zależy nam na tym, żeby wszyscy załoganci potrafili prowadzić samodzielnie jacht. Rejs trwa dwa tygodnie, a załogi są niewielkie, dzięki temu, każdy będzie miał okazję stanąć za sterem. Nasza kadra instruktorska poświęci czas, aby dokładnie wytłumaczyć i pokazać wszystkie potrzebne do bezpiecznego żeglowania manewry.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Podczas obozu będzie również możliwość wzięcia udziału w wykładach z teorii, które są przydatne szczególnie dla osób, chcących zdać egzamin na patent żeglarza jachtowego. Na zakończenie rejsu jest możliwość podejścia do takiego egzaminu.

młodzieżowe rejsy żeglarskie

Poza nauką żeglarstwa spędzamy czas na zwiedzaniu okolicznych atrakcji. Odwiedzimy wieżę ciśnień w Giżycku, widok z jej szczytu jest przepiękny, a kawiarnia oferuje smaczną szarlotkę i soki. Będziemy również w Mikołajkach, każdy będzie mógł wejść do parku wodnego w Hotelu Gołębiewski. Mnóstwo tam zjeżdżalni, saun i innych atrakcji wodnych.

Kiedy znudzą nas porty, będziemy cumowali na dziko. To dobra okazja do poćwiczenia manewrów i cumowania. Wieczorem odbędzie się ognisko z szantami. Warto również wstać trochę wcześniej
i zobaczyć wschód słońca, widok jest wspaniały.

rejsy żeglarskie dla młodzieży

Co jeszcze nas czeka w trakcie rejsu?

Każdy rejs po Mazurach jest inny. Cumujemy w nowych portach i miejscach na dziko. Pogoda również dostarcza nam atrakcji. Podczas upałów można zorganizować tzw. bitwę morską, która polega na oblewaniu wodą załogi przeciwnego jachtu. Zabawa jest przednia, za sterem staje instruktor i dba o bezpieczeństwo manewrów, a cała załoga może wziąć udział w rywalizacji. Na lądzie można zorganizować różne gry terenowe lub zawody w piłkę siatkową lub nożną. Młodzież na pewno będzie się dobrze bawić i zapamięta na długo dwa tygodnie rejsu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty mazurskiej Szkoły Żeglarstwa PuntoVita. Dołącz do naszej załogi i weź udział w rejsie po Mazurach.

Print Friendly, PDF & Email