Obozy żeglarskie dla dzieci

Zastanawiasz się, jakie atrakcje zapewnić dzieciom w kolejne letnie wakacje? Chciałbyś, aby zdobyło nowe umiejętności poprzez zabawę? Spędziło aktywnie czas i poznało nowych, ciekawych ludzi? Wakacje to idealny moment, aby pokazać dzieciom czym jest żeglarstwo i zgłębić jego podstawy. Mazurska Szkoła Żeglarstwa PuntoVita organizuje obozy żeglarskie już od wielu lat i cieszą się one dużą popularnością wśród małych i większych dzieci.

Oferta obozów żeglarskich dla dzieci

turystyczny obóz żeglarski dla młodzieży na Mazurach
Wędrowny obóz turystyczny dla młodzieży (14 dni) »

Uczestnicy: 11-13 lat oraz młodzież 14-17 lat 

 

rejs żeglarski dla młodzieży szkolnej - wycieczka Mazury

Wycieczka szkolna – rejs żeglarski (5 dni) – propozycja »

Uczestnicy: młodzież szkolna (11-17lat), grupy od 15 osób

 

Jaki cel obozów żeglarskich dla dzieci?

Mazury to malownicze miejsce, w którym można z przyjemnością zgłębić tajniki żeglarstwa.

obozy żeglarskie dla dzieci

Głównym celem obozów dla dzieci jest nauka podstaw żeglarstwa. W ciągu dwóch tygodni rejsu nauczą się one wszystkich czynności potrzebnych do samodzielnego prowadzenia jachtu od prostych węzłów do skomplikowanych manewrów czy cumowania w porcie.

Pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry uczestnicy będą bezpieczni i będą się dobrze bawiły. Podczas obozu żeglarskiego na Mazurach będą miały również mnóstwo czasu na zabawę i odpoczynek. Mazury to przepiękne miejsce Polski, które warto zobaczyć, coraz więcej tam nowoczesnych portów i atrakcji przyciągających najmłodsze pokolenia.

Jak obóz … to zwiedzamy Mazury

szanty dla dzieci mazuryNasze rejsy obejmują również zwiedzanie, dzieci będą miały okazję zobaczyć między innymi wieżę ciśnień w Giżycku.

Ze szczytu wieży rozpościera się przepiękny widok, a przytulna kawiarnia serwuje przepyszne soki, które z pewnością, każdemu przypadną do gustu.

Na obozach żeglarskich dla dzieci organizowane są również ogniska z szantami i wyśmienitym jedzeniem.

Wszyscy załoganci otrzymają śpiewniki pamiątkowe zawierające najpopularniejsze szanty.

Małe ABC żeglarstwa dla każdego dziecka

abc żeglarstwa dla dzieci Na obozach organizowanych przez Szkołę Żeglarstwa PuntoVita dzieci nauczą się również życia oraz funkcjonowania na jachcie. Poznają tajniki kuchni mazurskiej, na pierwszy rzut oka wydaje się ona prosta, jednak zachwyciła już nie jedną osobę. Posiłki przygotowywane są zawsze ze świeżych produktów, regularnie uzupełniane są zapasy aby skutecznie nasycić każdego załoganta.

Dzieci nauczą się również dbać o czystość jachtu i przygotowanie jachtu do wypłynięcia.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Zostanie im również przedstawiona wiedza teoretyczna, każdy z naszych instruktorów potrafi w przystępny sposób przekazać wiedzę dotyczącą, m.in. budowy jachtu, przepisów, meteorologii, locji i wielu innych działów z dziedziny żeglarstwa. Znajomość teorii jest szczególnie ważna dla osób, które chcą podejść i zdać egzamin na patent żeglarza jachtowego.

żeglarstwo mazury dla małych dzieciPogoda nie jest dla nas problemem, w każdych warunkach jesteśmy w stanie zadbać o to, aby nawet najmłodsi nie odczuwali nudy.

Jeśli wiatr sprzyja można poćwiczyć manewrowanie i nauczyć się żeglarstwa w praktyce.

W deszczowe dni można zorganizować wykłady albo spędzić czas z załogą, poczytać książkę czy po prostu odpocząć przed kolejnym, pełnym wrażeń dniem.

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko przeżyło niesamowitą przygodę i nauczyło się czegoś nowego skorzystaj z naszej oferty.

Nasza szkoła oferuje obozy i kolonie żeglarskie dla dzieci.

Posiadamy szerokie grono stałych klientów, którzy chętnie wracają na nasze obozy co roku i wystawiają nam dobre opinie.

Dołącz do naszej załogi w tym roku i przeżyj niezapomniane przygody!

Print Friendly, PDF & Email