Obozy żeglarskie dla dorosłych

Mazurska Szkoła Żeglarstwa PuntoVita organizuje rejsy, kursy, obozy żeglarskie dla dorosłych już od kilkunastu lat. Posiadamy szeroką ofertę obozów na Mazurach oraz na wodach morskich, gdzie możesz odbyć szkolenia żeglarskie na jachcie. Na rejsy zapraszamy wszystkie osoby dorosłe bez względu na posiadane doświadczenie.

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z żeglarstwem to dobrze trafiłeś. Nasi doświadczeni instruktorzy nauczą Cię wszystkiego, co potrzebne do prowadzenia jachtu oraz pomyślnego przejścia przez kurs żeglarski i zdania egzaminu na patent żeglarza jachtowego. Dołącz do naszej załogi – żeglarska przygoda czeka na Ciebie.

Oferta obozów żeglarskich dla dorosłych

rejs szkoleniowy na Mazurach - jachty 7,5 m bez uprawnień
Rejs szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego dla dorosłych (8 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli

 

rejsy na Mazurach dla rodzin i grup
Rejsy na Mazurach dla rodzin, grup oraz na życzenie (7 lub 14 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

 

rejsy majówka żeglarska mazury
Rejs – Majówka na Mazurach – Ekspedycja Śniardwy 2024 »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

rejs ekspedycja Jezioro Nidzkie Mazury
Rejs – Ekspedycja Jezioro Nidzkie – dzikie południe Mazur – weekend czerwcowy 2024 »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

 

Ekspedycja Gołdapiwo - Rejs Mazury 2021

Ekspedycja Mamry 2024 wraz z jubileuszem 15-lecia Szkoły Żeglarstwa PuntoVita (7 dni) »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

 

turystyczno stażowe rejsy żeglarskie dla młodziezy na Adriatyku w Chorwacji

turystyczne rejsy żeglarskie na Morzu Adriatyckim w Chorwacji

Rejsy w Chorwacji na życzenie »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy, rodziny

 

Rejs żeglarski po Wyspach Zielonego Przylądka - żółw morski

Rejs żeglarski po Wyspach Zielonego Przylądka (Cabo Verde) – marzec 2025 »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy, rodziny

 

Rejsy doszkalające na Mazurach dla dorosłych – 8 dni (duży jacht, koło sterowe) »

Uczestnicy: studenci, dorośli, grupy

 

Każdy dorosły stanie za sterem jachtu

jachty do obozów żeglarskich dla dorosłychPodczas obozu każdy stanie za sterem i przećwiczy wszystkie manewry praktyczne. Sternicy omówią również zagadnienia teoretyczne dotyczące żeglarstwa, dowiecie się wszystkiego na temat teorii żeglowania, przepisów, ratownictwa, meteorologii oraz wiele innych.

Osoby, które znają już żeglarstwo i posiadają patent żeglarski również nie będą się nudziły na naszym rejsie. Zorganizujemy dla Was obóz i zajęcia doszkalające, dowiecie się m.in. jak zacumować jacht „na dziko”, opowiemy Wam o wynajmie jachtów, na co warto zwrócić szczególną uwagę podczas czarteru.

Poza czystym żeglarstwem zapewnimy również atrakcje na lądzie. Mazury skrywają wiele ciekawych miejsc. Zwiedzimy popularne miejsca, takie jak Giżycko, zacumujemy w Ecomarinie – jednym z najbardziej nowoczesnych portów mazurskich.

Warto również tam odwiedzić Wieżę Ciśnień – widok ze szczytu jest przepiękny, zwłaszcza przy zachodzie słońca. Tamtejsza kawiarnia oferuje aromatyczną kawę i koktajle.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Kursy, obozy i szkolenia dla dorosłych – odkrywamy Mazury

Żeglując po mazurskich jeziorach odkryjemy również miej znane zakątki. Zacumujemy przy wyspie Heleny, najpiękniejszej wyspie na Mazurach. Jej brzegi są głębokie i piaszczyste dzięki czemu wyspa stanowi idealne miejsce na ćwiczenie podejścia do dzikiego brzegu. Jest to wyzwanie dla prowadzącego jacht, ale przynosi ogromną satysfakcję.

jachting dorośli obozy

Taka umiejętność może się przydać, kiedy pogoda wymusi na nas nagłe przybicie do najbliższego brzegu, np. gdy na niebie pojawią się chmury burzowe. Stawanie „na dziko” ma również niesamowity urok, wieczorem, gdy jest już ciemno możemy obserwować piękne gwiazdy, które w ciemnościach widać wyraźnie.

Mazurska Szkoła Żeglarstwa PuntoVita organizuje tygodniowe i dwutygodniowe obozy żeglarskie dla dorosłych z możliwością zdania egzaminu na patent żeglarza jachtowego. Jeśli w przyszłości będziecie chcieli wynająć samodzielnie jacht taki dokument będzie wymagany. Warto skorzystać z oferty naszych obozów i doszlifować umiejętności żeglarskie.

obozy żeglarskie dla dorosłych

Dołącz do naszej załogi, przeżyj niezapomnianą przygodę i poznaj ciekawych ludzi!

Print Friendly, PDF & Email