Galeria zdjęć rejsów żeglarskich w Grecji

Rejsy żeglarskie przedstawione na zdjęciach w tej galerii to nowy kierunek rejsów morskich organizowanych przez Szkołę Żeglarstwa PuntoVita. Grecja oferuje bardzo dobre i bezpieczne warunki żeglarskie, niesamowite, barwne krajobrazy, oraz niezwykłą atmosferę kameralnych przystani żeglarskich. Panuje tu zupełnie inna aura niż w dużych marinach w Chorwacji czy Włoszech. Wszystko to starliśmy się uchwycić na zdjęciach wykonanych podczas naszych rejsów w Grecji, na które pływamy zarówno katamaranami jak i jednokadłubowcami.

Profesjonalna organizacja, najlepsze jachty, sprawdzeni sternicy znający akwen – to cechy charakteryzujące ofertę rejsów w Grecji naszej firmy.

Galeria zdjęć z rejsów żeglarskich w Grecji 2023 r

Z przyjemnością prezentujemy galerię zdjęć z rejsu katamaranem w Grecji 2023. Ten piękny kraj położony nad Morzem Egejskim oferuje niezapomniane przeżycia i wspaniałe doświadczenia, które warto uwiecznić na zdjęciach. Rejsy po greckich wyspach to świetna okazja, aby poczuć ducha morskich przygód. Ta galeria zdjęć prezentuje niektóre z najpiękniejszych momentów spędzonych na rejsie po Grecji.

Print Friendly, PDF & Email