Co potrzebne do kierowania jachtem

Filmy o żeglowaniu. Wideo relacje z rejsów PuntoVita

Często powtarzam, że zdjęcia i filmy o żeglowaniu to najlepsze pamiątki, jakie można przywieźć z wakacji pod żaglami. Co prawda nie ubierzemy ich na siebie ani nie napijemy się z nich porannej kawy, za to przeglądając je możemy przypomnieć sobie pogodę, która była tamtego dnia, egzotyczny zapach, jaki panował na targu i emocje, które wówczas przeżywaliśmy.

Film jest ciągle mniej popularną formą zapisu chwili niż fotografie. Mimo to, filmy o żeglowaniu dużo lepiej oddają charakter rejsu niż zdjęcia.

Uczestnicy naszego rejsu KS3/2020 opowiadają o pasji, żeglarstwie oraz wrażeniach z tej wyprawy.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Pod koniec obozu, w miarę zbliżania się pory wyjazdu, humory obozowiczów miarowo więdną. Nikomu nie chce się jechać do domu, bo to przecież oznacza cały rok czekania na kolejny obóz żeglarski!

Młodzieżowe obozy z patentem żeglarskim na Mazurach – Szkoła Żeglarstwa PuntoVita.pl

Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału PuntoVita.

Zachęcam wtedy wszystkich świeżo upieczonych żeglarzy, aby umilili sobie podróż do domu zapisując wszystkie swoje wspomnienia z obozu, by mieć pamiątkę na wiele lat. Im wcześniej zacznie się spisywać swoje wrażenia, tym więcej jest się w stanie zachować szczegółów. Każdy, kto choć raz wrócił po paru latach do swojego pamiętnika wie, jaka to radość odnaleźć tak dobrze zachowane wspomnienia!

Wyspy Kanaryjskie – rejs dla młodzieży – zima 2021!

Jednak własne wspomnienia dobrze jest uzupełnić fotografiami i filmami o żeglowaniu, dzięki którym w ciemny, zimowy wieczór, kiedy obóz żeglarski został już tak daleko w przeszłości, a kolejny jeszcze się nie wyłonił na horyzoncie, będziemy mogli przywołać te potężne chmury unoszące się nad jeziorem, lody zjadane z załogą na jachcie stojącym przy drewnianej kei i wszystkie wspaniałe chwile.

Wiemy, ile warte są wspomnienia z rejsów, dlatego na naszym kanale znajdziecie wiele filmów o żeglowaniu, które pokazują żeglarskie przeżycia, wrażenia wyniesione z rejsów żeglarskich oraz zapierające dech w piersiach widoki, które można ujrzeć jedynie pod żaglami!

Norwgia – Stavanger i Lysefjorden

 

Print Friendly, PDF & Email
rejsy, szkolenia i obozy żeglarskie Puntovita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Justyna Stępka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Szkoła Żeglarstwa – PuntoVita mgr Justyna Stępka, dane kontaktowe: https://puntovita.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.