Szlaki żeglarskie Mazury. Pobierz przewodnik PDF za darmo

Szlaki żeglarskie Mazury. Pobierz przewodnik PDF za darmo

Najciekawsze szlaki żeglarskie na Mazurach – zapraszamy do pobrania przewodnika PDF. Jeśli trafiłeś na tę stronę, to najprawdopodobniej oznacza, że spotkaliśmy się już gdzieś na Mazurach, pod banderą Szkoły Żeglarstwa PuntoVita. Miło mi, że zdecydowałaś się pobrać ten mini-przewodnik. Pisałem go właśnie z myślą o osobach, które już zaczęły żeglować, a teraz poszukują pomysłu na kierunek własnego rejsu.

Przewodnik PDF „Szlaki żeglarskie Mazury”

Nie jest to pełnowymiarowy przewodnik po Mazurach – opracowań takich nie brakuje w sklepach żeglarskich (prawdopodobnie nie powstrzyma mnie to przed popełnieniem kiedyś własnej wersji). W tym mini-przewodniku chciałem podzielić się z Tobą zwięzłym opisem najciekawszych – moim zdaniem – rejonów szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

przewodnik-szlaki-zeglarskie-mazury-pobierz-za-darmo

POBIERZ DARMOWY PRZEWODNIK PDF

Zobacz wpis: Szlaki żeglarskie na Mazurach – które rejony warto zwiedzić?

Duch Ekspedycji

Mam nadzieję, że te kilka stron zainspiruje Cię do wyboru ciekawej trasy i odnajdziesz na swoim rejsie ducha ekspedycji!

Żeglarstwo – również to turystyczne – wiąże się z podejmowaniem licznych decyzji: jaki jacht wyczarterować?, dokąd popłynąć?, często też: posiłek na jachcie czy do knajpy?

Wprawdzie poradnik ten nie zdoła rozwikłać wszystkich dylematów dręczących mazurskich żeglarzy, ale z pewnością pomoże odpowiedzieć na pytanie: dokąd popłyniemy tym razem?

Zapraszam Cię także na jedną z trzech Mazurskich Ekspedycji jakie organizujemy w tym roku. Jak pewnie wiesz, Ekspedycja to mój flagowy rejs.

  • Ekspedycja Wrota Mazur” – żeglarska wyprawa na południowy kraniec Wielkich Jezior Mazurskich – do Pisza nad Jeziorem Roś.
  • Ekspedycja Śniardwy” – żeglarska wyprawa na największe z polskich jezior.
  • Ekspedycja Mamry” – po północnych Mazurach połączony z jubileuszem Szkoły Żeglarstwa PuntoVita.

Kod rabatowy na Ekspedycję

kod-rabatowy-ekspedycjaKody rabatowe są dostępne po przejściu do formularza rejestracji. W związku z dużą ilością zgłoszeń, które cały czas napływają (o czym pisałem wyżej) liczba kodów rabatowych jest ograniczona [zostało: 10] i są dostępne tylko do końca maja 2023 (środa 31 maja 23:59).

Kod rabatowy na rejs żeglarski: KO
Rabat: -5%

Krzysztof Osóbka

krzysztof osóbkaZaczął pływać w wieku 20 lat. Rok później jako Młodszy Instruktor Żeglarstwa szkolił swoją pierwszą załogę. Od 2013 r. Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego, zrealizował 28 dwutygodniowych rejsów szkoleniowych. Łącznie z innymi wędrówkami spędził na rejsach mazurskich ponad 630 dni swojego życia.

Podpowiada, jak nauczyć się żeglować turystycznie bez nadmiaru stresu i niepotrzebnych błędów – nie pokaże Ci drogi najkrótszej, lecz najlepszą jaką zna, abyś jeszcze w tym roku mógł pewnie poczuć się za sterem jachtu śródlądowego.

Choć zna Mazury jak mało kto, Kraina Wielkich Jezior nie przestaje go fascynować. Pomysłodawca „Mazurskich Ekspedycji”.

Co po Mazurach?

A jeśli znudzą Ci się szanty i obrzydną Ci Mazury…

To pożegluj ze mną w góry!

Popłyniemy pomiędzy skalistymi klifami wcinającymi się na dziesiątki mil w głąb surowego norweskiego lądu. Wyruszymy z miasta Stavanger na wschód, przez otoczony stromymi, granitowymi górami majestatyczny Lysefjord – jeden z najpiękniejszych norweskich fiordów.

Żeglarski rejs ze Stavanger w głąb fiordu Lysefjorden [NORWEGIA]

Termin: 23.09 – 30.09.2023 – 8 dni – 8 dni (sobota – sobota)
Cena: 3.790 zł/osobę
Jacht: Dufour 412 Liberty

rejs lysefiorden

Żeglarski rejs ze Stavanger w głąb fiordu Lysefjorden [NORWEGIA]

Print Friendly, PDF & Email
rejsy, szkolenia i obozy żeglarskie Puntovita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Justyna Stępka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Szkoła Żeglarstwa – PuntoVita mgr Justyna Stępka, dane kontaktowe: https://puntovita.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.