rejsy szkoleniowe po Morzu Bałtyckim

Żeglarskie rejsy szkoleniowe po Bałtyku

Pragniesz nowych doznań i przygód? Kochasz już żeglarstwo śródlądowe? Chciałbyś spróbować żeglugi na morzu? Trafiłeś idealnie! Szkoła żeglarstwa PuntoVita zabierze cię na szkolenie żeglarskie po Morzu Bałtyckim. Spełnisz swoje marzenia, przeżyjesz przygodę i poznasz bliżej żeglugę morską. Wykwalifikowana obsługa zadba o bezpieczeństwo i odpowiednie szkolenie.

PuntoVita od wielu lat organizuje szkolenia żeglarskie na Bałtyku, rejsy stażowe i turystyczne. Co roku szkoła wypuszcza około stu pięćdziesięciu młodych żeglarzy z patentami. Dysponujemy certyfikatami i uprawnieniami do organizowania wypoczynku na wodzie zarówno dla młodzieży jak i dorosłych.

Podróże na pełne morze

Morskie rejsy szkoleniowe to podróże na pełne morze. Czekają tam na Was żeglarskie zmagania oraz odwiedziny przeróżnych nadmorskich portach.

rejsy Morze Bałtyckie

Wody Morza Bałtyckiego posiadają idealne warunki do doskonalenia umiejętności oraz zdobywania doświadczenia w zakresie żeglarstwa. Szkoła żeglarstwa PuntoVita oferuje ciekawe rejsy, na których zdobędziesz staż, umiejętności żeglarskie, poznasz niesamowitych ludzi i zwiedzisz kawałek świata.

Szkolenia żeglarskie po Bałtyku organizowane są zależności od potrzeb danej grupy wiekowej (szkolenie z rejsami dla młodzieży 15-19 lat lub kursy dla dorosłych). PuntoVita zapewnia wygodne jachty posiadające nowoczesny system elektroniczny, oraz sprzęt odpowiadający za bezpieczeństwo.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2021 → Zarezerwuj już teraz!

szkoleniowy rejs Bałtyk

Podczas każdej wyprawy na jachcie znajduje się kapitan oraz wychowawca z wiedzą żeglarską i doświadczeniem pedagogicznym.

Morska ekspedycja zapewnia kursantom zdobycie odpowiedniej ilości godzin stażu morskiego. Podczas tygodniowego szkolenia żeglarskiego można zdobyć 70-90 godzin, a podczas dwutygodniowego 150-180 godzin.

Podczas szkolenia dobędziecie również doświadczenie i wiedzę z następujących działów: locja morska, techniki cumowania, nawigacje morska, przewidywanie pogody i wiele innych. W trakcie rejsu będziesz mógł zwiedzić takie kraje jak: Dania, Niemcy, Łotwa, Szwecja, Litwa.

Ile kosztuje rejs szkoleniowy na Morzu Bałtyckim?

Koszt różni się w zależności od długości rejsu oraz jego trasy.

Cennik rejsu szkoleniowego zawiera:

szkolenie żeglarskie na Bałtyku

  • zakwaterowanie na jachcie
  • wyżywienie ( trzy posiłki + przekąski, produkty na grill)
  • opieka profesjonalnej kadry
  • opłaty portowe, paliwo
  • ubezpieczenie
  • podatek Vat
  • organizacja wieczorów integracyjnych (ogniska, grille)
  • elementy szkolenia na patent jachtowego sternika morskiego

 

Wypływając z PuntoVitą na szkoleniowy rejs na Bałtyku, możesz być pewny, że przeżyjesz niesamowitą przygodę i spędzisz wspaniałe wakacje w żeglarskim klimacie!

Nasze filmy z rejsów

Młodzieżowy rejs wakacyjny na Morzu Bałtyckim:

Tygodniowy rejs stażowy dla młodzieży:

Print Friendly, PDF & Email
rejsy, szkolenia i obozy żeglarskie Puntovita

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Justyna Stępka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Szkoła Żeglarstwa – PuntoVita mgr Justyna Stępka, dane kontaktowe: https://puntovita.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.