test żeglarski

Konkurs żeglarski 2018. Do wygrania DARMOWY rejs po Mazurach o wartości 600 zł

Konkurs: Pięć mazurskich zagadek. Do wygrania DARMOWY rejs jachtem po Mazurach o wartości 600 zł (termin: 18.08 – 25.08.2018 – 8 dni) + rabat dla osoby towarzyszącej. Takiego konkursu żeglarskiego jeszcze nie było w Szkole Żeglarstwa PuntoVita!

Na czym polega konkurs żeglarski?

konkurs żeglarskiOd najbliższego poniedziałku 9 kwietnia 2018 zaczniemy publikować na naszym profilu na FB fotografie wykonane podczas rejsów organizowanych przez Szkołę Żeglarstwa PuntoVita.

W każdy poniedziałek w godzinach 19:00 – 19:10 będziemy zamieszczać kolejne zdjęcie (łącznie 5 zdjęć – czyli konkurs potrwa 5 tygodni).

Do każdej fotografii załączone będzie pytanie – zagadka.

Kto pierwszy w komentarzu udzieli pełnej prawidłowej odpowiedzi otrzyma rabat 5% na rejs „Ekspedycja Wrota Mazur” (https://puntovita.pl/ekspedycja-wrota-mazur/ ).

Za każde pytanie – zagadkę można zgarnąć kolejne 5% czyli łącznie 25%.

Osoby, które nie zdążą jako pierwsze, ale udzielą prawidłowej odpowiedzi otrzymują po 2%, łącznie można nazbierać do 10%.

Przy każdym zdjęciu można udzielić odpowiedzi tylko raz, a w razie większej liczby odpowiedzi pod jednym zdjęciem udzielonym przez jedną osobę, liczy się tylko pierwsza odpowiedź.

Pod uwagę branych jest tylko pierwszych 5 odpowiedzi pod każdym zdjęciem – decyduje kolejność pojawiania się komentarzy.

Ale to nie wszystko. Osoba, która zdobędzie największa liczbę punktów (największy rabat) otrzyma „Ekspedycję Wrota Mazur” ZA DARMO, a zdobyty rabat może przekazać dowolnej wybranej przez siebie osobie.

Wszystkie podane rabaty SUMUJĄ SIĘ z tymi, które już macie: https://puntovita.pl/pakiet-znizek-na-obozy-zeglarskie/

Sternicy nie mogą podpowiadać 🙂

Regulamin konkursu znajduje się na stronie…

Życzymy miłej zabawy i do zobaczenia na szlaku!

Szkoła Żeglarstwa PuntoVita

Ahoj!

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

REGULAMIN KONKURSU

Postanowienia ogólne

 • Organizatorem konkursu jest Szkoła Żeglarstwa PuntoVita z siedzibą w Woroniec 11 21-500 Biała Podlaska.
 • Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o Karinie Wielkich Jezior Mazurskich.
 • Sponsorem nagród jest Szkoła Żeglarstwa PuntoVita
 • Konkurs trwa od 9 kwietnia do 14 maja 2018 roku.
 • Konkurs przebiega zgodnie z niniejszym Regulaminem.

Zasady i przebieg konkursu

 • Uczestnikiem konkursu mogą być wszystkie osoby, które polubią fanpage Szkoły Żeglarstwa PuntoVita z wyłączeniem instruktorów i sterników zatrudnionych w Szkole Żeglarstwa PuntoVita oraz osób współpracujących.
 • Każda osoba biorąca udział w konkursie ma prawa do jednego zgłoszenia udziału.
 • Wykorzystanie fikcyjnych profilów do udziału w konkursie jest zabronione, a punkty zdobyte za ich pomocą będą anulowane.
 • W konkursie należy podać w komentarzu pod zdjęciem prawidłową i pełną odpowiedź na pytania dołączone do zdjęć publikowanych na profilu Szkoły Żeglarstwa PuntoVita w ramach konkursu.
 • Pierwsze zdjęcie w ramach konkursu zostanie opublikowanie 9 kwietnia 2018 r. pomiędzy godziną 19:00 a 19:10 czasu polskiego.
 • Kolejne zdjęcia będą publikowane co tydzień, tj. w poniedziałki 16, 23, 30 kwietnia, 7 i 14 maja 2018 r. pomiędzy godziną 19:00 a 19:10 czasu polskiego.
 • Łącznie zostanie opublikowane 5 zdjęć.

Zasady wyłaniania zwycięzców

 • Pierwsza osoba, która w komentarzu udzieli pełnej i prawidłowej odpowiedzi na pytanie dodane do danego zdjęcia otrzyma rabat 5% na rejs żeglarski „Ekspedycja Wrota Mazur” (termin: 18.08 – 25.08.2018 – 8 dni), łącznie można zdobyć w ten sposób do 25% rabatu. Decyduje kolejność komentarzy pod zdjęciem
 • Osoby, które nie zdążą jako pierwsze, ale udzielą pełnej i prawidłowej odpowiedzi pod danym zdjęciem otrzymują po 2% za każdą prawidłową odpowiedź, łącznie można zdobyć w ten sposób do 10% rabatu.
 • Pod jednym zdjęciem można udzielić odpowiedzi tylko raz. W razie większej liczby odpowiedzi pod jednym zdjęciem udzielonym przez jedną osobę, liczy się tylko pierwsza odpowiedź.
 • Liczy się tylko pierwsze 5 odpowiedzi pod jednym zdjęciem – decyduje kolejność pojawienia się komentarzy.
 • Osoba, która w trakcie trwania konkursu zdobędzie największą liczbę punktów procentowych rabatu, otrzyma rejs żeglarski „Ekspedycja Wrota Mazur” ZA DARMO, a zdobytą sumę rabatu może przekazać dowolnej wybranej przez siebie osobie.
 • Pozostałe osoby, które zdobyły punkty procentowe w konkursie, mogą wykorzystać zdobyty rabat przy rezerwacji rejsu żeglarskiego „Ekspedycja Wrota Mazur”.
Przeżyj najlepsze wakacje 2024! Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Zobacz ofertę → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Nagrody

 • Główną nagrodą w konkursie jest darmowy udział w rejsie żeglarskim organizowanym przez Szkołę Żeglarstwa PuntoVita „Ekspedycja Wrota Mazur” (termin: 18.08 – 25.08.2018 – 8 dni) o wartości 600 zł.
 • Kolejnymi nagrodami są rabaty na udział w rejsie żeglarskim „Ekspedycja Wrota Mazur”.
 • Opis oferty rejsu znajduje się na stronie: https://puntovita.pl/ekspedycja-wrota-mazur/
 • Zdobycie nagród nie jest jednoznaczne z zapisem uczestnika konkursu na rejs – wymagane jest zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://puntovita.pl/formularz-rezerwacji/
 • Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w konkursie. O wykorzystaniu zdobytych nagród i udziale w rejsie żeglarskim „Ekspedycja Wrota Mazur” decydują opiekunowie prawni osoby niepełnoletniej.
 • Nagroda główna ani zdobyte rabatowe punkty procentowe nie podlegają wymianie na pieniądze.
 • W razie odwołania rejsu żeglarskiego „Ekspedycja Wrota Mazur” z przyczyn niezależnych od organizatora, organizator konkursu umożliwia wykorzystanie zdobytych nagród w ramach innych rejsów organizowanych przez Szkołę Żeglarstwa PuntoVita.
 • W razie rezygnacji uczestnika konkursu ze zdobytych nagród, nie ma możliwości przekazania ich innym osobom lub wykorzystania w ramach innych rejsów organizowanych przez Szkołę Żeglarstwa PuntoVita.

Reklamacje

 • Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące udziału w konkursie można zgłaszać do 7 dni od daty zakończenia konkursu.
 • Reklamacje należy kierować na adres: michal@puntovita.pl

Postanowienia końcowe

 • Każda osoba chcąca wziąć udział w konkursie ma obowiązek zapoznania się z niniejszym regulaminem przed przystąpieniem do konkursu.
 • Udział w konkursie oznacza znajomość i akceptację niniejszego regulaminu.
 • Umieszczenie komentarza pod zdjęciem konkursowym oznacza znajomość i akceptację regulaminu.
 • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z udziału w konkursie, w szczególności za szkody wynikające z nieznajomości regulaminu konkursu.
 • W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

Pełna oferta rejsów po Mazurach: https://puntovita.pl/rejsy-zeglarskie/mazury/

Print Friendly, PDF & Email
rejsy, szkolenia i obozy żeglarskie Puntovita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Justyna Stępka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Szkoła Żeglarstwa – PuntoVita mgr Justyna Stępka, dane kontaktowe: https://puntovita.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.