Wczasy żeglarskie

Wczasy żeglarskie. Lato, żagle i Mazury. Połączenie idealne!

Każdego roku lato rozpieszcza nas piękna pogodą, więc to idealny moment na urlop. Wysokie temperatury i pełne słońce latem sprawiają, że wiele osób wybiera wypoczynek nad wodą. Jednak leżenie na plaży i opalanie po jakimś czasie może okazać się nużące, zwłaszcza dla miłośników aktywnego wypoczynku. Jak w takim razie połączyć wypoczynek z odwiedzaniem ciekawych miejsc? To proste, sposobem na idealne wakacje są wczasy żeglarskie na Mazurach!

Dlaczego właśnie żeglarstwo?

Wczasy żeglarskie to połączenie wypoczynku nad wodą ze zwiedzaniem ciekawych miejsc. Żeglując nie jesteśmy przywiązani do jednego miejsca. Możemy przemieszczać się między różnymi portami i odwiedzać ciekawe zakątki. Dobrym miejscem na wczasy żeglarskie jest Kraina Wielkich Jezior. Mazury to malowniczy region Polski. W trakcie rejsu możemy odwiedzić różne części Mazur.

Na szlaku turystycznym znajdziemy zarówno większe, bardziej popularne miejsca takie jak Giżycko i Sztynort oraz mniejsze, ciche zakątki. Żeglarze z większym doświadczeniem mogą wybrać się na rejsy po Bałtyku lub krajach egzotycznych. Przez całe wczasy żeglarskie możemy cieszyć się otoczeniem pięknej przyrody i korzystać z pogody. Zapraszamy na wakacje pod żaglami.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

Rejs żeglarski – Mazury dla początkujących

Oczywiście, na turystyczny rejs można wybrać się bez żadnego doświadczenia. Jacht prowadzi doświadczony sternik, który zadba o nasze bezpieczeństwo. Dodatkowo wybierając się na wczasy żeglarskie mamy okazję nauczyć się czegoś nowego. Instruktorzy żeglarstwa przekażą nam niezbędną wiedze i umiejętności do samodzielnego prowadzenia jachtu. Osoby, które wiążą z żeglarstwem swoją przyszłość, będą mogły na koniec rejsu przystąpić do egzaminu na patent żeglarski. Dokument ten uprawnia do wypożyczenia oraz samodzielnego prowadzenia jachtu.

jachting żeglarstwo mazury

Wczasy żeglarskie z PuntoVita

Szkoła Żeglarstwa PuntoVita posiada duże doświadczenie w organizacji rejsów żeglarskich. Organizujemy wczasy żeglarskie dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy wszystkich bez względu na doświadczenie. Nasza kadra instruktorska przez cały rejs będzie czuwać nad bezpieczeństwem uczestników. Dla osób chcących przystąpić do egzaminu na patent żeglarski zorganizowane będą dodatkowe zajęcia z teorii. Na jachtach znajduje się zazwyczaj po 6-7 osób dzięki temu, każdy będzie miał możliwość przećwiczyć manewry i stanąć za sterem.

jachty port mazury

Rejs żeglarski dla dużych i małych

Obozy żeglarskie to dobry sposób na wakacje dla osób z każdej grupy wiekowej. Załogi jachtów dobierane są pod względem grupy wiekowej, dzięki czemu każdy trafi do grona rówieśników. Załogi jachtów szybko zaprzyjaźniają się ze sobą, często umawiają się na wspólne rejsy w kolejnych latach. Dla najmłodszych dużą atrakcję stanowi wspólne gotowanie na jachcie i zwiedzanie okolicznych atrakcji, takich jak Parki Wodne. Dorośli chętnie odwiedzają tawerny i spędzają wieczory przy koncertach szantowych próbując aromatycznych dań.

Wczasy żeglarskie to dobry wybór na wyjazd wakacyjny. Zarówno dorośli jak i dzieci wyniosą z takiego wyjazdu mnóstwo ciekawych wspomnień i nowych umiejętności. Kto wie, może żeglarstwo okaże się sposobem na coroczny urlop? Dołącz do załogi PuntoVity i skorzystaj z szerokiej oferty rejsów żeglarskich.

Print Friendly, PDF & Email
rejsy, szkolenia i obozy żeglarskie Puntovita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Justyna Stępka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Szkoła Żeglarstwa – PuntoVita mgr Justyna Stępka, dane kontaktowe: https://puntovita.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.