mazuria sklep żeglarski

Sklep żeglarski Mazuria

Sklep żeglarski Mazuria to wielka pasja do sportów motorowodnych i żeglarstwa. Naszym atutem jest doświadczenie zdobywane przez lata. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie akcesoria niezbędne w żeglarstwie. Celem Mazurii jest wspieranie Waszej pasji. Wybierasz się na obóz żeglarski lub rejs? Sprawdź, co oferuje hurtownia żeglarska Mazuria.

Mazuria zlokalizowana jest w centrum Warmii i Mazur w miejscowości Galiny. Zaopatrujemy sklepy żeglarskie, zakłady szkutnicze i stocznie jachtowe w asortyment żeglarski. Poza sprzedażą hurtową, zaopatrujemy klientów indywidualnych. Chcesz kupić profesjonalny osprzęt żeglarski, silnik do swojej łódki? Skontaktuj się z nami. Pomożemy przy wyborze i udzielimy fachowej porady. Doświadczeni sprzedawcy gwarantują profesjonalną obsługę i doradztwo w tematyce żeglarskiej i motorowodnej. Mazuria to internetowy i stacjonarny sklep żeglarski oraz hurtownia, gdzie każdy żeglarz znajdzie produkt spełniający najwyższe wymagania. Zwracamy szczególną uwagę na dokładną selekcję oferowanych produktów, która zapewnia jakość, wytrzymałość i bezpieczeństwo na wodzie. Oferujemy towary pochodzące od renomowanych producentów z Polski i zagranicy. Bez względu na to czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem, oferta naszego sklepu żeglarskiego spełni Twoje wysokie wymagania. Kompleksowo wyposażymy jacht motorowodny bądź żaglowy we wszystkie elementy oraz niezbędne akcesoria.

Zobacz: co zabrać na obóz żeglarski?

Promocje w sklepie żeglarskim

Najpopularniejszą pozycją w dziale promocja są odbijacze jachtowe. Przykładowo odbijacz jachtowy o wymiarach 10 x 43 cm kosztuje w promocji 19,2 zł brutto. Pozostałe rozmiary odbijaczy w promocyjnych cenach zostały już wyprzedane. W sklepie Mazuria w promocyjnych cenach kupisz także wybrane modele kotwic, kretlików kotwicy, mocowania kotwicy, wyciągarki ręczne linowe. Dodatkowo w korzystnej cenie dostaniesz kuchenkę Origo, płytę chłodniczą VD-07 typ O, krany, zamki do drzwi, rękawice żeglarskie, lampy kajutowe. Sprawdzaj na bieżąco dział z promocjami w sklepie Mazuria.

Nowości w sklepie żeglarskim

Baza towarów w sklepie żeglarskim Mazuria nieustannie powiększa się o nowe produkty.

Wśród nich:

 • antena Vespor Vision
 • echosonda Element 7 HV GPS
 • echosonda Dragonfly 5PRO z ploterem „5”
 • kotwice ULTRA, waga od 5kg do 200kg
 • jedyny na rynku zaburtowy silnik o napędzie Diesla koreańskiego producenta Hyundai, model S30-OB
 • hydrostabilizatory do łódek o długości od 5 do 11 metrów
 • noga fotela jachtowego wyjmowana z gniazda
 • pompa zęzowa LOW PROFILE TMC 12V 500GPH
 • szperacz LED 12V

Blog żeglarski

Sklep Mazuria prowadzi branżowy blog żeglarski, w którym prezentuje najnowsze trendy w branży żeglarskiej oraz poradnik dla miłośników sportów wodnych. Na blogu między innymi obszerny artykuł na temat branży żeglarskiej w Polsce i za granicą. Poznasz specyfikę branży, liczne statystyki i ciekawostki.

blog żeglarski

Na zdjęciu blog żeglarski sklepu żeglarskiego Mazuria.

Czytając naszego bloga dowiesz się:

 • jaką wybrać linę żeglarską
 • jaki kupić prezent dla żeglarza
 • jak zabezpieczyć jacht na zimę
 • na co zwrócić uwagę przy wyborze okularów żeglarskich

Poznasz zaawansowane technologicznie nowinki żeglarskie i motorowodne. Przeczytasz o hydrostabilizatorach i pierwszym w Polsce montażu silników z układem Optimus 360. Będziesz na bieżąco z tematyką targów żeglarskich, w których uczestniczą największe polskie i zagraniczne firmy. Dowiesz się także jak, gdzie i kiedy wyczarterować jacht.

Profesjonalna odzież żeglarska GILL Marine

Mazuria jest oficjalnym dystrybutorem profesjonalnej odzieży żeglarskiej angielskiego producenta Gill Marine. Gill to marka doceniana przez kadrę narodową Wielkiej Brytanii. Zaawansowana technologicznie odzież zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas żeglowania.

nowości gill

Na zdjęciu produkty marki Gill Marine.

Wiatroszczelne i wiatroodporne tkaniny zapewniają możliwość żeglowania bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Odzież Gill zabezpieczy Cię także przed szkodliwym promieniowaniem UV. Profesjonalne okulary słoneczne GILL zapewnią ochronę przed słońcem, wiatrem oraz słoną wodą. Specjalna konstrukcja sprawia, że okulary nie toną w wodzie. Marka Gill to także przydatne noże żeglarskie czy sportowe zegarki z funkcjami marynistycznymi. Najwyższa jakość w najlepszej cenie.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Pomożemy przy wyborze i udzielimy fachowej porady.
MAZURIA SP. Z O. O.
tel. +48 575 065 050
tel. +48 575 064 050
e-mail: sklep [at] mazuria.com

Print Friendly, PDF & Email
rejsy, szkolenia i obozy żeglarskie Puntovita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Justyna Stępka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Szkoła Żeglarstwa – PuntoVita mgr Justyna Stępka, dane kontaktowe: https://puntovita.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.