ekskluzywne-wakacje-z-dziecmi

Ekskluzywne wakacje z dziećmi – lista propozycji

Czy na luksusowe wakacje można wybrać się tylko we dwoje? Absolutnie nie! W wiele miejsc można wybrać się na rodzinne wakacje w wersji deluxe. Wystarczy wybrać odpowiednie biuro podróży, na przykład DreamGo.pl i wyruszyć na niezwykłą wyprawę! Poniżej kilka propozycji, gdzie pojechać na ekskluzywne wakacje z dziećmi.

Gorący Dubaj – miejsce dla każdego niezależnie od wieku

W Dubaju koniecznie trzeba odwiedzić najwyższy budynek świata, czyli Burj Khalifa – radzi Kasia z biura podróży DreamGo. Widoki z wysokości 828 metrów robią piorunujące wrażenie. Później polecam odwiedzić Dubai Mall czyli największe centrum handlowe na świecie, w którym poza olbrzymią ilością butików można podziwiać potężny wodospad, Dubai Aquarium i Dubai Fountains. W tym samym budynku znajduje się także KidZania, czyli miasto dzieci. Tam każde dziecko może pracować w swoim wymarzonym zawodzie i spróbować dorosłego życia. W Dubaju warto wybrać się również na pustynne safari, które dostarczy wiele emocji oraz do Ski Dubai, gdzie znajdziecie stok narciarski, park lodowych rzeźb, snow park i wiele więcej. Natomiast najlepiej zatrzymać się w hotelu Atlantis, który oferuje wiele wodnych atrakcji, tak wymarzonych podczas dubajskich upałów.

Gorący Dubaj

Niesamowity Singapur z atrakcjami dla całej rodziny

Singapur to doskonały kierunek na wakacje z dziećmi. Warto wybrać się do niesamowitych ogrodów Gardens By The Bay, w których znajdziecie 200 tysięcy roślin z całego świata, sztuczny wodospad oraz góra pokryta roślinnością górską i wyżynną, a do tego sięgające 50 metrów Supertrees. Kolejną ciekawą atrakcją jest River Safari, czyli park tematyczny, który pokazuje życie zwierząt zamieszkujących różne rzeki świata. Universal Studios Singapore to miejsce, które musisz odwiedzić z dziećmi będąc w Singapurze. Olbrzymi park rozrywki podzielony jest na kilka stref przeznaczonych dla różnych grup wiekowych. Znajdują się tam karuzele, kolejki, pokazy i teatrzyki. Następnie polecamy Adventure Cove Water Park, czyli park wodny dla całej rodziny. Znajdziecie w nim niezliczoną ilość atrakcji, na przykład pływanie z delfinami. Ponad to KidZania Singapore, czyli miasto dzieci, Singapore Flyer czyli gigantyczny, mierzący 165 metrów diabelski młyn czy Art Science Muzeum.

Niesamowity Singapur

Inne egzotyczne kierunki idealne na wakacje NIE tylko we dwoje

Jeżeli marzycie o rajskich wyspach i egzotycznych kierunkach na Wasze wakacje z dziećmi to wystarczy wybrać jeden z kierunków, który nadaje się do tego idealnie. Może to być na przykład tropikalne Bali, gdzie zamieszkacie w rewelacyjnych willach, w których dzieci będą miały osobne sypialnie lub niezwykły Mauritius, na którym znajdziecie najlepsze All Inclusive i hotele z niezwykłymi atrakcjami dla dzieci. Świetne hotele rodzinne znajdziecie również na Fidżi, Karaibach, Hawajach, Polinezji Francuskiej czy nawet na Malediwach, które kojarzą się raczej z romantycznymi wyjazdami we dwoje. Zobaczcie najpiękniejsze z nich pod tym linkiem: https://dreamgo.pl/typ-podrozy-wypoczywaj/hotele-rodzinne/.

egzotyczne kierunki idealne na wakacje

Najważniejsze to wybrać profesjonalne, sprawdzone biuro podróży takie jak https://dreamgo.pl/, w którym specjaliści doradzą Wam gdzie najlepiej się udać. W wielu hotelach na najmłodszych podróżników czekają atrakcje takie jak poszukiwanie skarbu piratów, nauka nazw egzotycznych zwierzątek, lekcje pływania, lekcje gotowania, przeróżne gry integracyjne czy seanse kinowe na świeżym powietrzu – oczywiście wszystko pod opieką doświadczonego animatora. Na nieco starszych odkrywców czekają przejażdżki rowerowe lub nauka podstaw surfingu i innych sportów wodnych. Ponadto w każdym hotelu jest specjalne menu dla dzieci, dzięki czemu zjedzą wszystko. Dla rodzin z malutkimi dziećmi hotele oferują usługi profesjonalnej niani. Jest też czasami specjalny fryzjer dla maluchów, a na Malediwach znajdziecie nawet salon SPA dla dzieci.

Print Friendly, PDF & Email
rejsy, szkolenia i obozy żeglarskie Puntovita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Justyna Stępka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Szkoła Żeglarstwa – PuntoVita mgr Justyna Stępka, dane kontaktowe: https://puntovita.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.