ekskluzywne wakacje

Ekskluzywne wakacje all inclusive – najpopularniejsze kierunki

Polinezja Francuska, Japonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Malediwy? To kilka przykładów kierunków, które interesują polskich turystów. Wielu z nich wybiera wariant all inclusive, bo dzięki temu mają zapewniony wygodny wypoczynek.

Według Polskiej Izby Turystycznej aż 75% klientów w 2018 r. zdecydowało się na wakacje all inclusive (źródło: https://www.pit.org.pl/media/1/002/009/2129.pdf). Dlaczego? Biorą oni pod uwagę położenie, standard hotelu, wyżywienie i dodatkowe atrakcje. A dokąd się wybierają? Oto kilka najpopularniejszych kierunków wakacyjnych.

All inclusive pomiędzy Japonią a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi

Jeszcze pół wieku temu o niewielkiej wiosce Abu Dhabi (Abu Zabi) słyszało niewiele osób na świecie. Dziś stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich należy do grona najbogatszych i najbardziej niezwykłych miast na świecie. Zachwyca architekturą, niesamowitymi widokami oraz niezliczonymi atrakcjami. Warte ujrzenia są chociażby imponujących rozmiarów Wielki Meczet Szejka Zajida czy Pałac Prezydencki. Abu Dhabi oferuje również białe, piaszczyste plaże, na których można beztrosko wypoczywać. Ekskluzywne wakacje all inclusive w pięciogwiazdkowym hotelu w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich da się połączyć z pobytem w… Japonii i wycieczką do dwóch najsłynniejszych japońskich miast: Tokio oraz Kioto. Podczas tej wyprawy odkrywa się kulturę kulinarną oraz wspaniałe historyczne zabytki, jak np. świątynię Fushimi Inari („Świątynia 10 000 bram”) czy kamienny ogród zen w świątyni Ryoanji.

Na koniec świata, czyli wakacje all inclusive w Oceanii

Ekskluzywnym kierunkiem wczasów all inclusive jest także Oceania. Tam znaleźć można jedno z najbardziej luksusowych i egzotycznych miejsc na Ziemi, czyli Polinezję Francuską. Na wypoczynek nadają się takie rajskie wyspy, jak: Tahiti, Bora Bora lub Moorea. Każda z nich jest inna i potrafi zachwycić nie tylko naturą. Podczas pobytu na nich warto skorzystać z miejscowych atrakcji np. karmienia płaszczek i żarłaczy czarnopłetwych, obejrzenia tradycyjnego polinezyjskiego tańca czy skosztowania kulinarnych specjałów ze świeżych owoców morza i ryb.

Rajskie Malediwy all inclusive – odkryj 1200 wysepek

Równie chętnie odkrywany przez Polaków jest archipelag rajskich wysepek na Oceanie Indyjskim. Ekskluzywne wakacje all inclusive na Malediwach nie muszą kojarzyć się tylko z wylegiwaniem na plaży; to zaledwie jedna z wielu możliwości. Ciekawym pomysłem jest odkrywanie wysepek-wiosek zamieszkiwanych przez tubylców. Jest ich aż 1200. Każda z nich w czymś się specjalizuje np. jubilerstwie, uprawie drzew owocowych, a dostać się można na nie promem lub motorówką.

W podróż poślubną all inclusive do…

Bierzesz ślub w przyszłym roku? Co powiesz na to, aby w podróż poślubną wybrać się na wycieczkę all inclusive? Mając zagwarantowany nocleg i całodobowe wyżywienie, możecie w pełni cieszyć się swoim szczęściem. Gdy znudzi wam się plażowanie przy hotelowym basenie lub nad brzegiem morza, zawsze możecie ruszyć w teren. Warto poznać bowiem lokalną kulturę, tradycję oraz kuchnię.

Niesamowity klimat czeka świeżo upieczonych małżonków choćby na Mauritusie. To wyspa, na której znajdują się wodospady, wielobarwne wydmy, rafa koralowa, gigantyczne żółwie oraz wiele romantycznych hoteli. Ciekawym pomysłem mogą być także Hawaje. Z pewnością planując tam właśnie w wersji all inclusive podróż poślubną, zaskoczysz współmałżonka. Tutaj gwarantowane są nie tylko zjawiskowe zachody słońca, ale także cudowne krajobrazy, nadmorskie SPA i wiele innych „leniwych” atrakcji.

Aby poznać jeszcze inne miejsca warte uwagi, można zajrzeć do artykułu „Gdzie zarezerwować wakacje w luksusowym wydaniu – wybieramy idealne destynacje dla nowożeńców”. Każda z propozycji jest inna, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Warto więc zastanowić się, gdzie najlepiej spędzić najbliższe wakacje all inclusive, np. we dwoje.

Print Friendly, PDF & Email
rejsy, szkolenia i obozy żeglarskie Puntovita

2 komentarze - Ekskluzywne wakacje all inclusive – najpopularniejsze kierunki

  1. Piotr pisze:

    Standard się zwiększa to i na lepsze wycieczki można sobie pozwolić. Aby co roku było coraz lepiej 🙂

  2. Patryk pisze:

    Na takie wakacje muszę się wybrać 🙂 Super to wszystko się prezentuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Justyna Stępka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Szkoła Żeglarstwa – PuntoVita mgr Justyna Stępka, dane kontaktowe: https://puntovita.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.