Podróżujesz samolotem? Problem z miejscem parkingowym na Okęciu?

Podróżujesz samolotem i masz problem z miejscem parkingowym na Okęciu? Doradzamy Ci gdzie zostawić samochód.

Częste podróże to nie lada wydatek, dlatego jeśli tylko możemy znaleźć okazję do oszczędności – zróbmy to! Tanie linie lotnicze sprawiły, że podróże samolotem stały się dostępne dla każdego, a mieszkając blisko miejscowości z lotniskiem, mamy szansę wybrać się w podróż samolotem nawet na weekend.

Tanie podróżowanie to nie tylko samo kupno okazyjnych biletów, ale także niedrogi transfer z lotniska do hotelu czy parkowanie przy lotnisku. Poniżej podpowiadamy gdzie znaleźć tani Parking przy lotnisku w Warszawie.

Gdzie zaparkować na Okęciu? Realne oszczędności.

Pewnie zastanawiacie się gdzie zaparkować na lotnisku Chopina za darmo – niestety nie polecimy Wam takiego miejsca, a wszystko po to, aby zapewnić Wam spokojny urlop bez zbędnych niespodzianek. Płatne parkingi posiadają całodobowy monitoring oraz ochronę, która przypilnuje samochodu pod waszą nieobecność. Dobrze zarządzane parkingi oferują także ubezpieczenie, które jest gwarancją bezpieczeństwa, którego nie otrzymamy, parkując „na dziko”. Choć nie zalecamy szukać oszczędności na siłę – istnieje miejsce, gdzie można zaparkować przy lotnisku Okęcie taniej nawet o 50% w porównaniu do lotniskowego parkingu.

Jak zaparkować na lotnisku Chopina taniej?

Zaledwie 7 minut od lotniska możemy znaleźć miejsce, gdzie zaparkujemy tanio samochód. Parking Park & Fly oferuje bezpłatny transfer wygodnym busem z i na lotnisko. Co więcej, nie musisz obawiać się, o spóźnienie czy długie oczekiwanie na kierowce – wystarczy, że zadzwonisz w czasie odbierania bagaży. Ponieważ osób, które kochają tanie podróżowanie jest więcej – warto zarezerwować miejsce parkingowe przez Internet, a wszystko po to, aby mieć pewność, że nie będziemy musieli go szukać przed odlotem. Zapewne zgodzisz się z nami, że przygotowanie do lotu to nie czas na stresujące wycieczki po okolicznych parkingach, dlatego warto pomyśleć gdzie zaparkować na Okęciu wcześniej. Rejestracja pozwala na opłacenie z góry miejsca parkingowego, tak abyś po przylocie nie musiał myśleć o kolejnych formalnościach.

Co jeszcze zyskuje?

Łowcy okazji z pewnością ucieszą się ze specjalnych zniżek dla osób parkujących na Park & Fly, do których możemy zaliczyć rabaty w lotniskowej restauracji czy na atrakcje w najpopularniejszych wakacyjnych kurortach. Wyjątkowe dbanie o klientów to zasługa miłych i rzetelnych pracowników, którzy są gotowi pomóc nawet w problematycznych sytuacjach. Do często spotykanych należą awarie akumulatorów, które są wynikiem długotrwałego postoju samochodów. Pracownicy parkingu Park & Fly, dostępni przez całą dobę, pomagają klientom pomóc wyruszyć w dalszą drogę.

Choć większość z nas deklaruje, że lubi niespodzianki – to te związane z podróżowaniem nie są już tak mile widziane. Nieprofesjonalnie działający parking może być powodem do wielu zmartwień przed, w trakcie i po urlopie, dlatego, aby temu zaradzić i w pełni cieszyć się z uroków podróżowania koniecznie zapoznaj się z opiniami o miejscu, gdzie możesz zaparkować na lotnisku Chopina.

Print Friendly, PDF & Email
rejsy, szkolenia i obozy żeglarskie Puntovita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Justyna Stępka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Szkoła Żeglarstwa – PuntoVita mgr Justyna Stępka, dane kontaktowe: https://puntovita.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.