czarter-jachtu-2020

Czarter jachtu w 2020 roku – dlaczego warto już zacząć go planować?

2019 rok zbliża się już ku końcowi. Jesienne miesiące to czas, kiedy powoli zapominamy nasze wakacyjne przygody i stajemy się coraz bardziej pochłonięci codziennym życiem, pracą i obowiązkami. Nie wszyscy wybiegamy wtedy myślami w następny rok, mimo że to świetny moment na to, aby zainteresować się organizacją następnego wakacyjnego wyjazdu. Szczególnie jeśli chodzi o czarter jachtu.

Kto wcześnie rezerwuje, ten tylko zyskuje

Każdy, kto regularnie decyduje się na czarter jachtu, wie, że koniec roku to świetny moment na rezerwację — zwłaszcza dla osób, które lubią nieco zaoszczędzić. To okres, kiedy pojawiają się oferty First Minute, a operatorom zależy na tym, żeby jak najszybciej zapełnić kalendarz rezerwacji. Dzięki wyborowi oferty First Minute możemy zaoszczędzić 30%, 40%, a nawet 50% ceny, co pozwoli nam np. zwiększyć budżet na dodatkowe przyjemności! Poza ceną, zaletą w tym wypadku jest również bardzo duży wybór jachtów, terminów i kierunków — to dobra wiadomość dla tych, którzy mają bardzo precyzyjne oczekiwania co do daty wyjazdu i miejsca czarteru. W jesiennych i zimowych miesiącach możemy przeglądać setki atrakcyjnych propozycji i przebierać w tych, które są do dopasowane do wszystkich naszych oczekiwań (typ i wielkość jachtu, wyposażenie dodatkowe, możliwość zabrania zwierząt etc.).

Rozwiązanie dla przezornych

Jeśli zainteresujemy się czarterem jachtu na 2020 już teraz, zyskamy jeszcze kilka dodatkowych atutów. Po pierwsze, bez problemu zorganizujemy sobie dojazd na miejsce, z którego czarterujemy jacht — wyprzedzenie czasowe umożliwia m.in. kupno tańszych biletów lotniczych. Po drugie, z łatwością ustalimy termin urlopu z naszą załogą. Duży zapas czasu umożliwia dobór najatrakcyjniejszego terminu, jeszcze zanim zrobią to inne osoby w firmie. Po trzecie, zyskamy kilka miesięcy na spokojne załatwienie wszystkich formalności. Wszyscy, którzy obawiają się zobowiązywać do wakacji tak wcześnie, mogą również skorzystać z rozwiązania, którym jest tzw. ubezpieczenie od rezygnacji z czarteru, które pozwoli nam uzyskać zwrot kosztów rezerwacji w razie komplikacji.

2020 r. to także doskonała szansa na pierwszy czarter jachtu w życiu — w końcu to „okrągła” data, a więc sprzyjająca próbowaniu nowych rzeczy i podejmowaniu wyzwań, przynajmniej według niektórych osób. Niezależnie od tego, czy pływamy regularnie, czy chcemy zaliczyć żeglarski debiut, oferty First Minute z pewnością pozwolą nam zorganizować wakacje na wodzie spokojnej, łatwiej i taniej.

Print Friendly, PDF & Email
rejsy, szkolenia i obozy żeglarskie Puntovita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Justyna Stępka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Szkoła Żeglarstwa – PuntoVita mgr Justyna Stępka, dane kontaktowe: https://puntovita.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.