czarter jachtów

Bezpieczny czarter jachtów

Marzysz o niecodziennych wakacjach, które zapamiętasz na długo? Uwielbiasz spędzać czas aktywnie? W takim razie spędzenie urlopu na jachcie jest rozwiązaniem, które z pewnością przypadnie ci do gustu. Nie obawiaj się – żeglarstwo nie jest już bowiem aktywnością zarezerwowaną jedynie dla bogatych i doświadczonych osób. Każdy z nas może czerpać przyjemność ze spędzania czasu na wodzie. Wszystko, dzięki czarterowi jachtów i obozom żeglarskim organizowanym przez naszą Szkołę Puntovita.

Czym jest czarter jachtów?

Nie da się ukryć, że koszt zakupu własnego jachtu jest bardzo duży – tylko nieliczni mogą pozwolić sobie na taki luksus. Właśnie dlatego istnieje czarter jachtów, a więc możliwość wypożyczenia łodzi od armatora.

Decydując się na czarter wybierasz jacht dopasowany do twoich potrzeb, czas trwania żeglugi oraz określasz trasę, po której będziesz się poruszać.

Dołącz do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita Najbardziej polecane obozy, kursy, rejsy oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, dzieci i dorosłych na Mazurach, Bałtyku, Atlantyku, w Chorwacji oraz Hiszpanii. Oferta żeglarska 2024 → Zapisz się już dziś gwarantując sobie NAJLEPSZĄ cenę!

GlobeSailor – firma, którą warto wziąć pod uwagę?

Obecnie na rynku działa wiele firm pośredniczących w kontaktach z armatorami. Wybierając tą, którą obdarzymy zaufaniem warto stawiać na firmy z wieloletnim doświadczeniem, które posiadają szeroką ofertę jachtów oraz destynacji.

Jedną z nich jest GlobeSailor – firma oferująca wynajem jachtów od sprawdzonych armatorów w ponad 300 miejscach na ziemi od Chorwacji, Grecji aż po Martynikę. Firma po każdym rejsie udostępnia opinie swoich klientów, dzięki czemu upewnić się, że dokonujesz dobrego wyboru.

Bezpieczeństwo, którego potrzebujesz

Decydując się na wypożyczenie jachtu musisz brać pod uwagę nie tylko dostępną flotę czy liczbę destynacji, ale również swoje bezpieczeństwo. Na szczęście, dobre firmy takie jak GlobeSailor dbają także o to. Różnorodność kierunków pozwala na wybranie takiej, która nie przerośnie twoich umiejętności.

Co więcej, jeśli nie posiadasz odpowiednich uprawnień możesz zdecydować się na czarter kabinowy (czyli wynajęcie kabiny na jachcie razem z innymi osobami marzącymi o wakacjach na morzu) lub skorzystanie z usług skippera, który za ciebie będzie sterował jachtem.

Podsumowując, jeśli poszukujesz niebanalnego sposobu na spędzenie wakacji czarter jachtów jest propozycją, którą warto wziąć pod uwagę. Nie dziwi więc fakt, że z takiej opcji spędzania wolnego czasu korzysta coraz więcej osób. Ty również możesz dołączyć do tego grona.

Print Friendly, PDF & Email
rejsy, szkolenia i obozy żeglarskie Puntovita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Justyna Stępka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Szkoła Żeglarstwa – PuntoVita mgr Justyna Stępka, dane kontaktowe: https://puntovita.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.